Wpis z mikrobloga

@ye88: możesz mówić p0lce cokolwiek, ale powiedz, że są piękniejsze, a ta w taką furie wpadnie, że schyli sie po najbardziej podłe chwyty publicznie porzucając obraz płci empatycznej.
  • Odpowiedz
@ye88: a ukrainki na to odpowiadają? XD Jeśli tak to jest bajt od któremu każdemu żartownisiowi robi się cieplej na sercu typu wrzucasz jednego fejka a dalej eskaluje samo bez podsycania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StaryPijanyWyjadacz: nie wiem jak jest ale na stwierdzenie ,,ja przynajmniej nie mam zbombardowanego domu" w stosunku do osób którym rzeczywiście są niszczone domy i może mordowana rodzina to nie powinny odpowaidać ukrainki tylko służby czy to aby pod jakichś paragraf nie podpada, albo szkoły czy uczelnie gdzie one się uczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@ye88: gdybym miał córkę i ktoś by mi pokazał że #!$%@?ła takie gowno na necie to z czystym sumieniem zrobiłbym z niej menela. Zacofałbym ją bardziej niż zacofane są małpy w Afryce i blm. Nie złamałbym żadnego kodeksu, ustawy, artykułu czy tam paragrafu. Jej życie byłoby tak skromne że, #!$%@? gdyby muchę znalazła na parapecie w pokoju to by się cieszyła niczym murzyn na widok darmowego kubełka kurczaka z kfc.
  • Odpowiedz
@harold97: Jakie kobiety jak to jakieś dzieciaczki z gimbazy, a łykopki sie zesrały jakby te kilkadziesiąt gimbiusiar i jakichś tam starszych patusiar było odzwierciedleniem całej populacji kobiet
  • Odpowiedz