Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki drugi język polecacie? Pracuję w #korpo w BPO/SSC - usługi finansowe dla firmy z USA. Ruszyły zapisy na darmowe lekcje języka. Od dawna myślałem żeby zacząć drugi język, więc idealnie się składa tylko pytanie jaki? Chciałbym poważnie do tego podejść i chodzić na te lekcje + sam ćwiczyć we własnym zakresie. Zamierzam traktować to jako inwestycje w siebie i jako hobby, więc nastawiam się na dłuuugą naukę. Nie mam konkretnego języka jaki by mnie szczególnie jarał, po prostu lubię się uczyć i zawsze odnajdę coś co mi się spodoba. Jeśli kiedyś dobrze bym umiał to może nawet jakaś relokacja do kraju, którego język znam? Wiem, że takie coś możliwe w korpo. Oficjalnie oferują o nas typowe europejskie języki typu #niemiecki #francuski #wloski #hiszpanski. Inne też możliwe ale trzeba zgłosić po co i dlaczego i mieć zgodę, więc chyba lepiej skupić się na Europie. Jakich wy się uczycie w waszych firmach lub po prostu w wolnym czasie i jakie macie spostrzeżenia?

#korposwiat #praca #bpo #ssc #big4 #finanse #ksiegowosc #outsourcing #warszawa #katowice #krakow #wroclaw #poznan #jezykiobce #jezyki #nauka #rozwojosobisty #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624849ee2c701f9d81c334c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jaki drugi język polecacie? Pracuję...

źródło: comment_1648922933Se4z2m6IP3kR5sRl0rBt4m.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NW: @madafkaru: Pewnie coś sapałeś o mnie, ale nawet nie zdążyłem przeczytać, bo dostałeś bana za multi. Jak coś to się zgłoś do mnie, mam tutaj profil (dobrze wiesz), a nie swoje herezje szerzysz uszaty schizofreniku xD @Pistoletov: Może w końcu znajdziesz pracę na magazynie przed 40stką xDD

@Ag90: a Ty ufasz takiemu schizofrenikowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz