Wpis z mikrobloga

@darosoldier Maciar byłby najlepszy ministrem obrony. Ruska agentura odniosła sukces, że go odwołano. Na blaszczaka już tak nie najeżdżają, co oznacza, że chłop jest słaby ()( ͡° ʖ̯ ͡°). Może tak być że jesteśmy przez niego bezbronni
  • Odpowiedz
@darosoldier: o tym samym ostatnio pomyślałem.
Wykopki 2 lata temu - hehe, co te baby mogą, ale Szojgu to jest prawdziwy twardziel
Wykopki teraz - hehe, ten Szojgu to nawet żołnierzem nie był
  • Odpowiedz
Maciar byłby najlepszy ministrem obrony. Ruska agentura odniosła sukces, że go odwołano. Na blaszczaka już tak nie najeżdżają, co oznacza, że chłop jest słaby ()( ͡° ʖ̯ ͡°). Może tak być że jesteśmy przez niego bezbronni


@TheOneWhoKnocks hahaha dobre, muszę to znajomym przesłać, też się uśmieją
  • Odpowiedz
@darosoldier: nic nie zweryfikowało, żadna z nich niczego jeszcze nie obroniła.


@zdrapek: Za to wielcy mężczyźni p--------i mając większą armie, a jeden z nich wciągał butapren i głosi tezy l nieistniejącym zamachu bez dowodów zD
  • Odpowiedz
ten mem był kretyński już wtedy, typowa kacapska prawacka propaganda o zgniłym słabym zachodzie i wspaniałych konserwatywnych zamordyzmach


@cotidiemorior: A najlepsze jest to, że ten "najgroźniejszy" rozwalał polską armię, anulowując przetargi na uzbrojenie (nie rozpisując przy tym innych), zwlaniał doświadczonych generałów i zastępował ich takimi bez doświadczenia, włamywał się do siedziby NATO, przesuywał bazystacjonowania wojsk tak by były bardziej podatne na ruskie ataki, spotykał się z ruskimi agentami itp itd.
  • Odpowiedz
Ja p------e jak się wszyscy zesrali. Czy tylko ja traktowałem tego mema jak MEMA. Jak żart?


@To_ja_moze_pozamiatam: Nie, to nie był żart. Zajrzyj sobie w komentarze pod obrazkiem. Ludzie, bez cienia ironii, wyśmiewali "pedalski" i "zniewieściały" zachód.
  • Odpowiedz
@darosoldier: ale przecież trochę prawdy w tym memie jest bo npm niemiecka armia jest obecnie bardzo słaba i dopiero się za nią wezmą. Gdyby była wojna Niemcy vs Rosja, to ruscy poradziliby sobie lepiej niż na Ukrainie. Ukraińcy po prostu spodziewali się tego konfliktu i rozwój armii był dla nich priorytetem.
  • Odpowiedz