Wpis z mikrobloga

narracja zaczyna się sypać - post z 2chana - tłum. google:

Jak w ogóle udało nam się spieprzyć wojnę z Ukraińcami?Nie mają floty, samolot jest na początku zepsuty, tylko sowieckie bzdury jak T-62 z czołgów, nawet bojowe wozy piechoty i transportery opancerzone. tak naprawdę nie mają tego, co BanderoMobils mają do zrobienia, a na karetce pogotowia ruch wojskowy.
Mamy tysiące pocisków różnego typu, jesteśmy zaawansowanym stanem techniki wojskowej.
Jak udało nam się tak bardzo splądrować armię, że nawet pieprzyliśmy Khokhlsa?
Nasi żołnierze to żebracy, ubrani w jakiś pieprzony mundur i znoszone berety, nie ma pieprzonego sprzętu, nie ma termowizyjnych, nie ma dronów, nie ma normalnych karabinów, wszystkie czołgi i pojazdy pancerne są radzieckie itp.
W ostatnich dniach herby generalnie zaczęły z nas kpić, latać na obrotnicach w powietrzu jak w domu.

Ja sam nie jestem herbem, po prostu wstydzę się naszej armii, zawsze myślałem, że mamy armię ebeish, ustępującą tylko Stanom Zjednoczonym, ale okazało się, że to była kompletna fikcja, niezdolna do pokonania nawet zdegenerowanych herbów bez samolotów i rakiet.

#wojna #rosja #ukraina
  • 22
@pablum zaraz wróci do normy. Utworzą korytarz z Krymu, zajmą zbuntowane republiki, nie daj Boże zwiaza w kotle główne siły Ukraińskie i z uśmiechem na ustach usiądą do negocjacji nawet na Florydzie. Ukraina gospodarczo zniszczona a Europa zmęczona wojna zacznie łagodzić i tak wujowie sankcje.
@VrubeL: pewnie do tego dojdzie - ale wcześniej trumienki zaczną spływać i nie usiądą ale klękną a Putin car coś tam powie ale jego bojarzy powiedzą drugie - jak z tymi rublami za gaz i denazyfikacją
@pablum masz rację propagandowo sobie we własnym gnieździe jak zwykle poradzą nie ważne straty. Te ukryją. Ważne efekty w postaci niestety ustawienia Ukrainy na lata.
@Kranolud rozwiniesz? Pisałem o ruskiej normie propagandowej nie wojennej. Wszelkie analizy koncentrowały się na wojnie we wschodniej Ukrainie ale wykop koncentrował się na północnej
@VrubeL: Nikt nie będzie płacił w rublach za gaz, mamy drugi kwietnia, kurki z gazem dalej nie zakręcone. Kolejny śmieszny szantaż Putina kiedy kończy się okres grzewczy w Europie, a przed kolejną zimą Europa już będzie w miarę przygotowana.