Wpis z mikrobloga

@2aVV: ojj tak byczq, jeszcze z promki w biedrze bo flaneczki pod akademikiem same się nie zorganizują. Nie wiem jak OP ale ja kocham w wolnej chwili wbić pod akademik i kogoś poznać, może jestem prosty ale przynajmniej szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2aVV: nie no teraz mieliśmy 15-18 + dużo słońca i było super. Dla mnie może być nawet cały czas około 20-30 w środku lata, ale żeby było słonecznie (przy aktualnych zmianach klimatu raczej niewykonalne, bo taką temperaturę to masz tylko w pochmurne dni).
Ostatnia wiosna była bardzo dołująca, momentami przypominała późną jesień. Mi wystarczy dużo słońca i przyjemna temperatura, nie muszę smażyć karku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SayNoToPrzegryw: jeżeli jest patologiczna anomalia typu 10 stopni w maju w środku dnia, to zimnoluby uważają za normalne. Każda starsza osoba którą znam powie, że maj zawsze powinien być ładny i ciepły (a wychowywali się w latach 30-50.).
Statystycznie było chłodniej, ale miałeś porządne zimy i mniej upałów. Do tego pogoda była stabilniejsza, jak coś przyszło to porządnie (czy chłód czy gorąc), a teraz masz c**jnię, orkany i półroczny listopad.