Wpis z mikrobloga

Właśnie stuknelo mi 14 lat na wykopie!
Nawet w sumie wiecej bo długo byłem niezarejestrowany wcześniej.

Z najważniejszych spostrzeżeń to generalnie wykopowa społeczność jest jak chorągiewka jeśli chodzi o politykę. Nie mówię o konkretnych osobach. Ja tez bywalem i bordo i mniej aktywny ale gdzies tam zawsze zagladalem do wypoku. Zmienił sie przez ten czas swiat, przeciętny wykopowicz diametralnie. Jestem dla was boomerem, byłem już nim wiele lat temu ale i tak fajnie bawiliśmy sie lata temu na #wykoppiwo i #wykopparty :)
W tym roku stuknie mi 40tka i ciekaw jestem ilu jest tutaj ludzi w moim wieku:)

#ciekawostki #oswiadczenie #heheszki #wykop

Plusiki z życzeniami miło widziane:)
krisip - Właśnie stuknelo mi 14 lat na wykopie!
Nawet w sumie wiecej bo długo byłem ...

źródło: comment_1648802846F2ORrYfJUtnxf9YuB986i0.jpg

Pobierz
  • 23
@BooB: powiem Ci, że z mojej klasy z podstawówce facebooka itp ma mniej niż 1/3 chłopaków. Starsi ode mnie kumple to już prawie nie istnieją w necie. Ja jestem natomiast na fb od lipca 2008 ale też zawsze siedziałem w temacie it od podstawówki :)
@BooB: to gratuluje, ja u siebie zatrzymaniem bym tego nie nazwał, raczej umiejętnością odpalenia trybu "jestem młody i zajebisty" I w sumie ten tryb jest fajny bo masz już kasę a nie jak student, z drugiej strony wpadasz do klubu i masz wrazenie ze dookola same dzieci a my wygladamy przy nich jakbysmy szukali 18tki na sponsoring ;)
@Tec1976: No moja będzie zdawać za 5 lat ale już kończy podstawówkę zanim się człowiek obejrzy wyjedzie na studia (gadała coś o Sorbonie a ja od razu sobie pomyślałem typowo dla ludzi w moim wieku, że będzie gdzie mieć metę w Paryżu ;))