Wpis z mikrobloga

Mireczki, zastanawiam się nad noszeniem broni. W dzisiejszych czasach zastanawiam się, czy jeden mały pistolet może wystarczyć, zwłaszcza że takie subkompakty z reguły nie mieszczą zbyt wielu nabojów. Pewnie, że można przeładować, ale to zajmuje dużo czasu. Dodatkowo, co w przypadku zaboru broni? Zostajemy wtedy bezbronni. Myślę więc nad nieco innym rozwiązaniem.

Co sądzicie o takiej konfiguracji:
- Subkompakt nr 1 w appendix carry z zapasowym magazynkiem, do szybkiego dobycia
- Pełnowymiarowy pistolet nr 1 w kaburze IWB pod prawą ręką, kiedy mamy więcej czasu i możemy sobie pozwolić na jego użycie
- Subkompakt nr 2 w kaburze na kostce, gdyby z jakiegoś powodu pozbawiono nas pozostałej broni, ten może zostać przeoczony
- Pełnowymiarowy pistolet nr 2 w w kaburze na szelkach, na wszelki wypadek

Jak oceniacie pomysł?

#bron #strzelectwo #kiciochpyta #samoobrona
Pobierz ak-47-kalasznikov - Mireczki, zastanawiam się nad noszeniem broni. W dzisiejszych cza...
źródło: comment_1648619537QrWXLDDBpkJwmQG7Mv0qep.jpg
  • 63
ja bym jeszcze dorzucił na plecy cz scorpion albo aksu


@MercedesBenizPolska: Dobry pomysł, ale to może się okazać niewygodne np. w przypadku pracy biurowej. Cyba tylko na wypady np. do sklepu

ale chcesz to wszystko naraz nosić? xD


@kidnice: Tak

na ilu przeciwników na raz Ty się szykujesz? XD


@moll: (0, +∞)

jeszcze rewolwer gdyby pistolet sie zacial. Rewolwer sie nie zacina.


@blackphoenix: Racja!
@ak-47-kalasznikov: Kup se małego rugera i noś w nerce albo jakimś mini edc na pasie, zamiast bawić się w cyrki z ostrzeliwaniem pindola.

Ale chyba jeszcze jesteś niepełnoletni, patrząc na twoje wpisy. Musisz poczekać, na razie ASG ci wystarczy.
@wyjadamzgarnka: To chyba młodziak shitpostuje, strata czasu.

Przeglądam tag #bron od jakiegoś czasu i nurtuje mnie jedna kwestia, aż specjalnie założyłem konto by zadać to pytanie. Niektórzy czasami wrzucają zdjęcia broni. Rozumiem że to jakiś trolling albo ASG? Chyba nikt nie byłby na tyle głupi, żeby wydać komuś pozwolenie na KARABIN SZTURMOWY, ani na tyle po***any, za przeproszeniem, żeby sobie coś takiego z własnej woli kupić??!! Te pistolety jeszcze rozumiem (to