Wpis z mikrobloga

@Zaczytanaa: I właśnie to mnie trzyma w obecnej pracy... 15 minut rowerkiem. @Zaczytanaa: Umowa na nieokreślony... i zgrana ekipa... Gdyby nie to to już dawno bym rzucił w #!$%@? a bywało że pracowałem 300 km od domu w obcym mieście za większy hajs
  • Odpowiedz
@Szlaufman: Niedawno poszedłem do nowej pracy i dostałem umowę na 3 lata, czy jest możliwe że przed ich upływem dostanę na nieokreślony bądź jakieś przedłużenie? Z ciekawości pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: ja się na czas nieokreślony raczej nie doczekam. Kończy mi się właśnie trzecia umowa na czas określony i patrząc po tym jak mi kulawo idzie robota, to mi nie dadzą nowej (czwartej, która już wg przepisów musi być na czas nieokreślony) :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaczytanaa: Dobry dojazd jest dla zwierząt szczytowo-korkowych, które bez odbicia się na bramce i odwaleniu 8 dupogodzin nie potrafią żyć (ew. kupili kawalerkę w kredycie na 3000 lat i teraz się gniotą z żonką i gówniakiem, więc biuro to odskocznia dla domu xD).

Ludzie pracują zdalnie.
  • Odpowiedz
@tellet: Mam nadzieję, że zdalnie też produkują na masową skalę jedzonko dla Ciebie, obcinają Ci włosy i produkują krzesło, w które możesz pierdzieć na tej zdalnej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pi3tk: Artykuł 25 Kodeksu pracy mówi że pry łącznym okresie pracy przekraczającym 33 miesiące lub gdy jest to trzecia umowa to musi byc ona zawarta na czas nieokreślony. Więc licz dokładnie 33 miesiące żeby się nie okazało że dzień przed mie przedłużają umowy i dają 3miesięczny okres wypowiedzenia( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaczytanaa: To chyba oczywiste, że wyłączyłem zawody wymagające fizycznej obecności, no ale dobrze wiedzieć, że ci się wylał pampers z tego powodu xD
  • Odpowiedz
@tellet: Podany przez Ciebie przykład odzwierciedla typową produkcję, czyli czytaj pracę wymagającą fizycznej obecności. Następny razem zamiast zwracać uwagę na ludzką bieliznę używaj adekwatniejszych przykładów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieRozumiemIronii:

Robot da Vinci

mówi to panu coś, panie @NieRozumiemIronii ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zresztą kolejny xD niby czemu miałbym się przypieprzać do ludzi, którzy muszą być na miejscu, bo inaczej nie wykonają swojej pracy?
  • Odpowiedz