Wpis z mikrobloga

Czy krajowi magnaci tj. #programista15k preferują UoP czy b2b?
Pytam bo udało mi się po latach nieciężkiej pracy otrzymać fajną ofertę 20k i zadali pytanie dzieciakowi 26 lat czy chcę UoP czy b2b a jak ja wcześniej w Polszy tylko do 10k i w dodatku dla przyjemności i rozwoju pracowałem to nie myślałem o żadnych b2b. ¯\_(ツ)_/¯

Gdzie nie bywać? Kogo nie znać?
Przechodzić na b2b czy być beneficjentem niczego, płatnikiem wszystkiego na UoP? ( ͠° °)

trochę #pracbaza #podatki #kiciochpyta
  • 13
@CrunchyCrunch: nie wiem do czego aspirujesz jak do klepania kodu całe życie, to idz na uop.
jaki np. chcesz zrobic jakis software house w przyszłości i robić konkretne siano to nic tak nie motywuje do pracy jak wlasna dg ;)
@CrunchyCrunch: od akcji placisz tylko 19%.Od fury ryczalt 400 zl na miesiac. No zmienia to ze jak idziesz sciezka managmentowa to mozesz zajsc znacznie lepiej niz 20k +vat plus akcji daja sporo i chetnie. Ale jak wyzej w innym wypadku bralbym b2b i sie nie zastanawial
@CrunchyCrunch: ja tam wybieram póki co UOP - urlopy, L4, gwarantowana emerytura i ochrona kodeksu łącznie z okresami wypowiedzenia. L4 na bombelki, opieka nad dzieckiem i cała reszta. A przy KUP zostaje mi w kieszeni zupełnie przyzwoita część wypłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)