Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie w końcu sportowy samochód, długo się zastanawiałem ale raz się żyje - rodziny nie mam, młody jeszcze, kupiłem. Pierwszy dzień auto stoi pod blokiem - i ktoś mi przejechał kluczem cały bok od drzwi pasażera - kilka godzin wystarczyło w pogodny dzień w małym miasteczku i cyk. Bardziej wyróżniające się auto i kogoś dupa zapiekła. Czemu niektórzy ludzie to takie kur%y? Dlaczego jak ktoś ma coś co choć trochę się wyróżnia to od razu trzeba mu #!$%@?ć, zniszczyć, byle nie miał lepiej? Skąd ta mentalność? #samochody #polakicebulaki #lakiernictwo #polak #alfaromeo
  • 8
@julian993: No właśnie nie mam AC, ale ta sytuacja skłoniła mnie do tego, że chyba je wykupię. Jutro idę popytać okolicę, bo może uda mi się jakiś monitoring zdobyć - sklepy, przedszkole, zobaczymy. Auto dosłownie wczoraj przyjechało, nie stało nawet doby… Dziś schowałem do garażu, bo dziadki mają garaż, a zwykle i tak mają samochód pod blokiem.
@julian993: Pytanie czy jak ktoś z boku rysę zrobił to by było coś widać nawet na kamerce przód tył? Muszę kupić tak czy siak. A fotę mogę na pv podesłać. Ale kurde nie umiem tego pojąć po prostu, że ktoś przechodzi i umyślnie przejeżdża Ci kluczem lakier. Czemu, po co, co kieruje kimś takim? Dobrze że nie wiem kto, bo bym gościa zatłukł.