Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ile wpisów na wykopie albo to są ruskie trolle albo po prostu jesteście idiotami. Ile razy widzę wpisu typu: nie powinniśmy nienawidzić rosjan, albo typu że zwykły żołnierz nie jest niczemu winien. Albo inne tego rodzaju wysrywy to mi się nóż w kieszeni otwiera. Otóż wam oświadczam, że TAK powinniśmy ich nienawidzić z całego serce i życzyć im jak najgorzej. Jak nie znacie historii i nie wiecie jakiego rodzaju bydłem są te mongoły to nawet mi was nie szkoda.

#ukraina #rosja #wojna
  • 6
@11262: popieram. Przeciętny Rosjanin jest również między innymi winny tej wojnie. Gdyby mie jego ciche poparcie imperializmu kosztem innych to Putin miałby znacznie trudniej.
Nie handlować, nie pomagać, nie zadawać się z Rosjanami. Tyle i aż tyle.
@11262: Najzabawniejsze jest to, że putin ma jeszcze gorsze zdanie o rosjanach niż Polacy xD

Są wywiady z jego kumplami, gdzie opowiadają jaki ma putin stosunek do swego narodu, dlaczego kasa idzie na zbrojenia, a nie na poprawę życia obywateli (30% nie ma kibla w domu).

Dla putina przeciętny rosjanin to motłoch którego trzeba za pysk trzymać i lać pałą, a wtedy będzie po rączkach całował swego Cara dobrodzieja.
Jak nie znacie historii i nie wiecie jakiego rodzaju bydłem są te mongoły to nawet mi was nie szkoda.


@11262: ale Mongołów to Pan w to nie mieszaj