Wpis z mikrobloga

Bo idę ulicą a ludzie dalej wesoło #!$%@?ą w kagańcach


@PEPE_Le_Sfont: jeśli widzisz kogoś w kagańcu to znak, że albo masz problemy ze wzrokiem albo ktoś ma problemy z głową. Albo ma fetysz

Jeśli chodzi o maseczkę to od dawna nie trzeba było nosić ich na ulicach, od dziś nie trzeba nawet w sklepach. Nie zmienia to faktu, że każdy ma prawo nosić sobie maseczki ile chce i np w Azji
Jeśli chodzi o maseczkę to od dawna nie trzeba było nosić ich na ulicach, od dziś nie trzeba nawet w sklepach. Nie zmienia to faktu, że każdy ma prawo nosić sobie maseczki ile chce i np w Azji od dawna ludzie chorzy noszą maseczki na ulicach.


@Fanatyk_Wedkarstwa: tak naprawdę to nie trzeba było ich nosić w ogóle od samego początku, bo nikt się nie wysilił, żeby poprawnie skonstruować przepisy dotyczące takiego
Jeśli chodzi o maseczkę to od dawna nie trzeba było nosić ich na ulicach, od dziś nie trzeba nawet w sklepach. Nie zmienia to faktu, że każdy ma prawo nosić sobie maseczki ile chce i np w Azji od dawna ludzie chorzy noszą maseczki na ulicach.


@Fanatyk_Wedkarstwa: Co do noszenia masek na ulicach to nie rozumiałem ludzi, którzy nosili je, mimo że nie było to w żadnym stopniu wymagane, z odsłoniętym
@damianas1999: Przy naszym systemie prawnym to nie jest pewne; czytałem o wielu sprawach związanych z karą za brak maseczki, ale na szczęście sprawy, w których sąd podtrzymał decyzję o ukaraniu były dość rzadkimi przypadkami.
Przepisy nie pozwalały zakrywać twarzy...tak samo nie mogłeś nosić maseczki np chirurgicznej jak i kominiarki itp.


@nudziarz123: no wiem o tym, ale to wyniknęło przy okazji rozrób, zamieszek, myślę że w spokojniejszych miejscach nie byłoby problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)