Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr: I cyk! Czerwona belka. Morderacja nie ma sobie nic do zarzucenia.
https://www.wykop.pl/link/6586499/szukasz-filmikow-z-gwaltu-albo-z-sekcji-zwlok-na-ukrainkach-na-wykopie/

Jak morderacja odrzuca zgłoszenia to lepiej robić sobie z tego zrzut. A nuż prokurator się zainteresuje.

W tego typu wypadkach, przypomina mi się sprawa innej ameby.
Tego też morderacja broniła ile wlezie bo pasował im światopogladowo. Musiało minąć jeszcze kilka lat zanim ktoś łaskawie to uśpił, sam też się bardzo wyjątkowo o to starał (teraz ma inny nick).

Jestem w stanie zrozumieć że moderacyjne onuce, rozkładają parasol ochronny nad neuropkowymi onucami. Jednak co krwa trzeba mieć w głowie by robić sobie dobrą zabawę z zgwałconych kobiet i nawet na to nie reagować?
To przekracza ludzie pojecie.

#bekazlewactwa #bekazmoderacji #moderacjacontent #bekazpodludzi
FlaszGordon - @Zielony_Ogr: I cyk! Czerwona belka. Morderacja nie ma sobie nic do zar...

źródło: comment_1648413665CO7AMiiXCsDtTpyqDIoOVA.jpg

Pobierz
  • 5
a moderatora upomnieli,


@Zielony_Ogr: Już kiedyś z nimi pisałem na ten temat. Nie wyciągają konsekwencji od swoich.
Co tu można powiedzieć więcej na ten chlew obsrany?

cf0 ? 8s6L ? Brak zdziwienia.
Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja.
@Zielony_Ogr: Widziałem, że usunęli mój komentarz pod znaleziskiem, w którym m.in. wołałem elfa zbożowego i pytałem czy pojawi się jakiś komunikat typu "przyjrzymy się co większym aberracjom chromosomowym moderatorów" - więc jakaś odpowiedź się pojawiła XD

To nie pierwszy taki pokaz żenady i #!$%@? mam już w ten śmieciowy portal. Przecież to wstyd mówić, że ma się tu konto. Szukam alternatywy (hejto?), bo jedyny sensowny ruch to zagłodzić kumpli Masy "rozmawiających