Wpis z mikrobloga

Hejo, gdyby ktoś zastanawiał czy kupić #hulajnogaelektryczna za ~4,5k pln Kugoo Kirin G3

Parę użytecznych info przed zakupem:

- słabe hamulce, przydały by się hydrauliki
- rozpędza się bardzo spokojnie, ale za to z pozornie mała bateria 18Ah wynagradza zasięgiem
- na drugim biegu blisko max speed (35km/h), większość teren plaski z waga 110kg realny zasięg to 36-40km (temp 10c)
- zawieszenie tpu, całkiem przyjemne, ale dalekie od "terenowego"
- kierownica nad wyraz stabilna, super mocowanie (na wkręcany odblask al'a śruba)
- 3 bieg 52-55km/h do osiągniecia na płaskim terenie
- zachowuje praktycznie cała moc i dynamikę od 100 do 2-3% baterii
- oszukuje na stanie baterii, polecałbym przy dłuższych przejazdach wyłączenie i włączenie hulajnogi, bo może się okazać ze na wyświetlaczu 40% a po "resecie" jest 10% i czeka nas spacer..
- lepiej sprawdzać napięcie na wyświetlaczu i mieć na uwadze ze koło 42V odetnie zasilanie mimo posiadanego 2-3% baterii.
- panel dotykowy i reakcja to takie mocne 3/10, czasem trzeba paluchem pacnąć drugi raz
- podjazd pod spore wzniesienia nie stanowi problemu
- silnik dogrzewa się do 70-80C, po 2km górce widziałem 91-93C, przy temp otoczenia 10C
- przyspieszanie na zasadzie Xiaomi 365, pod prawym kciukiem, ale 60% zakresu ruchu dźwigni nieużyteczne, ciężko złapać przy włączonym cruise-control cokolwiek innego niż maksymalna prędkość.
- silnik pracuje cicho, jedynie słychać go przy bardzo niskich prędkościach 1-10km/h
- "biegi" 1/2/3 bardziej działają jako ograniczniki prędkości niż moc hulajnogi, na każdym biegu sprzęt zachowuje się podobnie.
- super oświetlenie (3 tryby, mocny przód)
- nie widziałem do dzisiaj w appce kugoo G3 :(

Całość oceniam na 6,5-7 / 10 do spokojnego dojazdu do pracy, czy weekendowy wypad wydaje się idealna, ale bez emocji. ~~Ave
Pobierz
źródło: comment_1648407189aBAMeME2j5dCXalQtjCjhQ.jpg
  • 2
@jestem_studentem_prawa: odpadł ze względu na funkcjonalność. Brak stopki na końcu decka która jest w G3 + spory błotnik, waga (-5kg) mobilność, brak oświetlenia bocznego.

Moc 1200W w G3 jest aż nad wyraz wystarczająca, jezeli nie oczekujesz super przyspieszenia czy strzała od zera.

Kugoo gbooster, mozna kupic i zamowic bateria z 2x większym zasiegiem jezeli to priorytet https://mgvolt.pl/produkt/akumulator-kugoo-g-booster/ tak z ciekawostek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)