Wpis z mikrobloga

Śmieszne. ukraińcy do zoo za darmo, bo pieniążków nie mają, ale na papieroski i kokakolke z lejsikami dla kaszojadow już mają xD szkoda, że biedne polskie rodziny nir mają takich benefitów. O kaszojadach walacych w szyby zwierząt nie będę wspomniał. I to są przyszli wyborcy pisu. Nie dość, że swoich patusow mamy, to teraz ponad 2mln ich przybyło xD
Ten kraj jest skazany na porazke.
#ukraina
  • 42
@Atreyu wiedząc że zapłaci za to zwiekszeniem inflacji i opodatkowania ¯_(ツ)
Ja słyszałem ze w ktorymś mieście wydywami ludzi którzy czekają na mieszkanie+. Teraz ukraincy tam się wprowadzają a ich odwlekli o 6mc. Kolejny temat to mam kumpla który miał się przeprowadzić za robotą do krk ale teraz sytuacja z mieszkaniami jest tak dramatyczna że to #!$%@?ł i siedzi zrezygnowany dalej na bezrobociu ¯_(ツ)
@Atreyu Ziomus, sam wplacilem pare zl na pomoc. Co miesiąc wpłacam na schronisko. Zarabiam dobrze, nie boli mnie to, ze ktoś dostsje coś za darmo. Boli mnie to, że to już nie jest pomoc uchodźcom wojennym, to jest robienie sobie pato elektoratu. Ten kto #!$%@?, ze oni sie rozjadą po całym świecie, to #!$%@? chyba w smoki wierzy. Gdzie oni pojadą? Do Berlina? Londynu? XD oni #!$%@? nawet w swoim ojczystym języku
wiedząc że zapłaci za to zwiekszeniem inflacji i opodatkowania ¯\(ツ)/¯


@puto: niewielka cena jak za sytuację w której za miedzą trwa wojna, która prędzej sama w sobie napędzi inflacje (koszty surowców) niż imigranci
@puto: jak ktoś jest raczej biedny i na koniec miesiąca po opłatach zostanie mu 1k złotych, to 15% robi mu różnicę

jak ktoś ułożył sobie życie prawidłowo i zostaje mu 10k, to 15% od tego nie robi mu różnicy, mniej kawy trochę wypije w restauracjach

To że inflacja dotyka najmocniej najbiedniejszych i najsłabiej zarabiających jest raczej faktem z którym nikt nie dyskutuje
@Daburi:

, ale na papieroski i kokakolke z lejsikami dla kaszojadow już mają xD

Zarabiam dobrze, nie boli mnie to, ze ktoś dostsje coś za darmo.

to jest robienie sobie pato elektoratu.

Nie dość, że swoich patusow mamy, to teraz ponad 2mln ich przybyło xD


https://www.wykop.pl/wpis/64381441/widze-temat-koronawirus-juz-umarl-nawet-wchodzac-d/

Ludzie to jednak bydło bez mózgu, nagle koronawirus już nie taki straszny.

Osobiście nie przestrzegałem żadnych restrykcji, zabijałem naszych dziadków


https://www.wykop.pl/link/6585841/#comment-104056009

Rosja beee, ale Izrael
@BayzedMan: dzięki za resercz, coś mówiłem że najbardziej to boli słabo zarabiających, a w komentarzach opa:

Bardzo dobrze, niech wyjeżdżają. Nie mam dla siebie pieniędzy, a co dopiero dla obcych.


XD

To samo obserwuje mieszkając zagranicą. Najwięcej przeciwko pomocy Ukraińskim imigrantom mają osoby (i to z różnych krajów) o najniższych dochodach, najniższej pozycji społecznej, najniższym wykształceniu. Nie wszyscy, uogólniam, ale nimi najłatwiej manipulować

Ich najbardziej boli że "ktoś ma lepiej ich