Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirasy spod znaku MTB - potrzebuje pomocy. Zmieniłem rower, zostawiłem SPD w spokoju, zacząłem śmigać na platformach. Póki co to są Darty Candy Pro, choć zmian tutaj nie wykluczam.
Poszukuję butów nadających się do MTB. Kasa średnio się liczy, bo jeśli trzeba, wydam 500+, ale jeśli da się za 200 - biere. Wymagania: but ma dobrze kleić się do platform, nadawać się do jeżdżenia po 7h w górach, nie zależy mi na mądrze brzmiących systemach, mają być na tyle trwałe, aby bez skrajnego traktowania wytrzymały 2 sezony.
Wiedza jaką posiadam: leatt jest ok, 5ten się skiepscil, adidas miał jakiś model terrexa który się nadawał.
Na tym koniec mojej wiedzy. Proszę o poradę w wyborze paputków na rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Styl jazdy to trial/enduro/trekking z elementami freeride ( ͡ ͜ʖ ͡)
#rower #kiciochpyta #enduro
  • 9
@adii_22: ja mam adidas terrex Swift solo. Ludzie polecali. Ale średni jestem zadowolony. Po 2 sezonach bieżnik na podeszwie prawie nie istnieje. Kupiłem niby drugą parę, ale tylko dlatego że była na nie promka po 200 zł na stronie adidasa. Ostatnio widziałem na żywo jakiś model Ion i po 2 sezonach wyglądały bardzo ok. Niestety nie wiem jaki to był model. Natomiast ich użytkownik mówił że 5 10 się bardzo popsuły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? kupiłem etnies marana Michelin. Ponoć nietrafiony rozmiar za mniej niż połowa wartości nowych. Jeśli będą ok, to luz, jak paździerze to odeśle i tyle ( )
@Szym3kSzym3k:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szym3kSzym3k: na sucho przymiarkę zrobiłem. Jest okej. Kleją się do platform nieźle. Jak się ociepli to sprawdzę na trasie, na razie jest 0*,śnieg i wiatr (,)