Wpis z mikrobloga

Czołem perfumowe świry!
Jutro czeka mnie ważny i stresujący dzień. Zastanawiam się, jakie olfaktoryczne doznania zapewnić sobie pod krawatem, które będą mi towarzyszyć przez cały dzień. Pogoda ostatnio dopisuje i jutro będzie +20 stopni co nie pomaga, więc skłaniam się ku czemuś raczej świeższemu.

Ze względu na ograniczenia ankiety, dodałem tam główne typy, choć nie ukrywam są też inne mniej oczywiste wybory tj. Tom Ford Oud Wood czy nawet Map Of The Heart v.2 Black Heart. Sprawują się na mnie bardzo fajnie przy spodziewanych temperaturach. Zarzuciłbym nawet i Chypre Palatin ale raczej za ciepło. xD
Co do Aventusa - mam raczej odruch wymiotny przez wzgląd na częstość występowania, chociaż i to się znajdzie w kolekcji.

Jak macie jakieś pomysły i propozycje to piszcie w komentarzach, może coś się znajdzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy

Który wybrać?

  • Rochas Moustache EDP 10.9% (6)
  • Dior Homme Intense 9.1% (5)
  • Narciso Rodriguez Bleu Noir EDP 9.1% (5)
  • Amouage Reflection Man 14.5% (8)
  • Dior Sauvage EDP 21.8% (12)
  • Banana Republic 90 Pure White 7.3% (4)
  • Frederic Malle Musc Ravageur 3.6% (2)
  • Dior Eau Sauvage EDT 5.5% (3)
  • Guerlain Homme EDP 9.1% (5)
  • MFK Aqua Universalis 9.1% (5)

Oddanych głosów: 55

  • 7
@moonlisa: oud wood spoko wybór, ale uważaj bo jak będziesz nosił jakiś fajny zapach będąc zestresowanym to może Ci się potem źle kojarzyć i go znienawidzisz. Ja tak już sobie kilka fajnych zapachów załatwiłem.