Wpis z mikrobloga

@thomansinho:
Nagranie lata już od wczoraj, pierwszy raz zostało nagranie przez jakiegoś ukraińca który nagrywał także zabawę z NLW-mi Javelinami.

Od wczoraj piszę gdzie tylko mogę, także na forach rządowych Polski, Ukrainy że Ukraińcy w ostatnim czasie wrzucają do sieci zbyt dużo brutalnych nagrań z jeńcami tzn. Nagrywają filmiki z jeńcami gdy ci stoją nad rowem wypełnionym już zabitymi, gdy ci stoją obok ciał już zabitych, gdy ci mają na głowach
@thomansinho: cieszy mnie twoja dociekliwość, mam nadzieję że nie jest jednostronna. Można to zrobić jak za starych dobrych czasów, np. sprawdzić kim są ci ludzie i gdzie miała miejsce sytuacja -czyj to teren.
@maciusuper: każdy rozumie że w czasie wojny są ofiary nie zawsze polegli na polu bitwy, w ostanich tygodniach Ukraina dbała o swój porządek wizerunkowy w tej wojnie i to się udawało ale przez takich ludzi jak osoba udostępniająca to powyżej zaczyna wszystko niszczyć.

Zapewne takie nagrania pojawią się za jakiś czas w rosyjskiej propagandówce przedstawiając Ukraińców jako zbrodniarzy wojennych ehhhhh głupota ludzka nie zna granic.
@prnppp: w tym wszystkim jest jeden problem, łatwo się ocenia i jednych i drugich siedząc spokojnie na dupie. Ciekawe gdyby Tobie zgwałcili matke i ja zabili, ostrzelali Twoje dzieci, zniszczyli dobytek życia, ciekawe czy z otwartymi rękoma byś im pomagał. Nie mówię że to jest dobre co robią, ale ta wojna trwa już na tyle dlugo, tyle cierpienia które przeżyli chłopcy z Ukrainy że ich posunięcia będą coraz bardziej bestialskie, tylko
@prnppp: pomaganie jeńcom to pomaganie jeńcom, mordowanie ich to mordowanie. A stanie nad jeńcami to stanie nad jeńcami, a teraz : opatrywanie postrzelonych jeńcow to jest pomaganie. A skąd wziąłeś "nie mordowanie jencow" jako pomaganie to nie wiem. Ja osobiście nie opatrzylbym i nie pomógł nikomu kto zabiłby moje dziecko ale wiesz, ja mam pusty kreci łeb.
@prnppp: oczywiscie ze bym nie pomógł, oni strzelali do cywilów, a znając historie tego narodu nie mieli problemu żeby rozstrzelać dziesiątki tysięcy Polaków w Katyniu i innych miejscach ( popatrz, wtedy też byli jencami), nie zasługują na gram litości. Ale widze szlachcic z Wrocławia nie zna historii i nie pojmuje okrucieństw wojny. Nie będę z Tobą dyskutował, skoro masz takie przekonania to nie świadczy o Tobie za dobrze. A tak poza
@prnppp: zabijam cywilów i 5 minut później jestem już jeńcem bo nie zostałem zastrzelony podczas walki, 10 minut później dostaje kulkę w nogę wiec #!$%@? że jestem morderca cywilów, ludzie którzy mnie postrzelili to zbrodniarze wojenni. Gratuluję pomyślunku.
@prnppp: Od lat zastanawiam się nad zachowaniami niektórych dzieci w przedszkolu. Sparawia im radość sprawianie przykrości innym dzieciom. Jak widać po Twoin przykładzie, niestety, ale chyba nie wyrasta się z tego. Masz problem z przyjmowaniem uchodźców, z dawaniem im socjalu itd. Empatię się ma albo nie. Najwyraźniej Tobie jej brak i nigdy nie zrozumiesz pozytywnych oraz właściwych zachowań ludzi w obliczu tragedii jaką jest wojna.
@Agidi: jak wyjdziesz kiedyś z tego przedszkola to może cię mama nauczy, że się nie wtrąca w rozmowę, a tym bardziej nie obraża się kogoś gdy nie masz zielonego pojęcia o co chodzi z określeniem "kret".