Wpis z mikrobloga

Ani to dobry akcyjniak, ani tym bardziej jakakolwiek "egranizacja".

Witajcie, po tym jak udało mi się wykaraskać z więzów, postanowiłem od razu do was wrócić, by zacząć pisać o mało znanych tytułach - kurcze, ten tekst dość groteskowo brzmi, więc powinienem się bardziej postarać, ale skoro i tak mam hejtować Sony, to i tak mało kogo te wcześniejsze słowa obchodzą.

"Uncharted" (2022) - ogólnie nie miałem tykać tego filmu, ponieważ obejrzałem recenzję Kinomaniaka, przez co nie było sensu powtarzać jego słów, a przynajmniej tak myślałem, nim obejrzałem to "coś".

Nathan wraz z innym złodziejem oraz złodziejką mają odnaleźć zaginiony skarb.
W to wszystko wplątał się też brat bohatera, ale jest to tak bezpłciowe, że aż nie warto się tym interesować - fabułą, a nie mną.

Jeśli myśleliście, że banalna fabuła, to największy grzech tego dzieła, to niestety mam dla was złą wiadomość, ponieważ pod strzechy Sony trafili ludzie, którzy spartolili robotę z efektami specjalnymi...
Owszem, są momenty, gdy to wszystko wygląda fajnie, tak jednak, gdy przychodzi do super-duper efektownych scen, to wszystko trafia szlag, ponieważ wygląda to naprawdę sztucznie.

Mógłbym jeszcze psioczyć na kasting (kto wpadł na pomysł na to, by pajączek wziął główną rolę? No kuźwa, o ile w "Cherry" pokazał, że umie grać, to jednak rola Drake`a, to przesada)., można też narzekać na to, że prócz scen, które zostały przeniesione z gier, to niewiele mamy do obejrzenia, tak jednak najbardziej szokujące jest to, iż dałem temu 4 gwiazdki, a zapomniałem wspomnieć o dwóch bohaterach, którzy tak nagle z dupy znikają na dłuższy czas - oddzielnie, aby nauczycielka się nie skapnęła.

Jeśli szukacie akcyjniaka, to bierzcie "Bloodshot", jeśli jesteście fanami gier, to uciekajcie, więc dla kogo to coś?
Dla nikogo, ponieważ mając duży budżet i dowolność, można by stworzyć kolejne kino przygodowe, które byłoby zapamiętane na lata, a tu dupa.

PS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack, @dwiekupy11, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, @BoloMaster jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie dany komentarz

Pozdrawia #filmowyjanusz

#film #kino #gniot #ps4 #uncharted
Pobierz hacerking - Ani to dobry akcyjniak, ani tym bardziej jakakolwiek "egranizacja". 

W...
źródło: comment_1648328573jHy1VPqvTiOtxcxa0Axt2M.jpg
  • 4
@hacerking: Powiem ci szczerze że przestałem brać tak filmy na poważnie. Nie mialem żadnych oczekiwań a bawiłem się naprawdę dobrze. Kilka fajnych smaczków którzy tylko fani gier złapią. Ogólnie polecam ((oo))
Co do głównej roli to rozumiem twoją argumentacje. Po prostu jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia i jeszcze współpracuje od lat z Sony. Nie dziwi mnie ten wybór