Wpis z mikrobloga

@ImNewHere: dopuszczasz możliwość, że to tylko błąd montażu który o niczym nie świadczy poza tym że ktoś popełnił błąd w montażu? polskie filmy mają więcej błędów montażowych niż to wideo
  • Odpowiedz
@a38v: Oczywiście, że wrzucenie 2x tej samej przebitki to jeszcze nie jest dowód na to że wideo jest fałszywe. No chyba, że ta sama przebitka leci 2x w transmisji na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@a38v: Oczywiście, że wrzucenie 2x tej samej przebitki to jeszcze nie jest dowód na to że wideo jest fałszywe. No chyba, że ta sama przebitka leci 2x w transmisji na żywo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jjb_: ale nie leciała na żywo, więc o czym mu tu mówimy?
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Wrzuciłem obydwa fragmenty do Final Cuta, na górnej warstwie ustawiłem przeźroczystość na 50% i przesuwam co klatkę górną warstwę, jednak fragmenty się nie pokrywają - ciągle pozostaje ghosting.
  • Odpowiedz
@ImNewHere zastanawia mnie czy oni są tam w pełni zdrowi, dzisiaj ogłosili że miał zawał i leży w szpitalu a teraz wypuszczają filmik na którym uczestniczy w spotkaniu? XD
  • Odpowiedz
mhmm chów wsobny. Warga habsburska i iq80 w pakiecie


@md5sum: Gierasimow jest ojcem sukcesu 2014 roku, autorem obecnej doktryny wojennej FR, na szczyt doszedł drogą awansu.
  • Odpowiedz