Wpis z mikrobloga

#rosyjski #pikabu #przemyslenia #rosja #cytaty międzynarodowy dzień walki z #depresja

Niczego nie umiem, niczego nie wiem. Pomóc w niczym nie dam rady. Po prostu wesprę ludzi takich jak ja, którzy czują się zbędnymi. Jest nas takich wielu.

oryg.:
Ниче не умею, ниче незнаю. Ничем помочь не смогу. Просто поддержу таких же как я, чувствующих себя никчемными. Нас таких много.
  • 4
@DarkZizi: Przytoczony cytat jest skopiowany z ruskiego wykopu, o czym świadczy tag #pikabu. Nie ja jestem jego autorem i nie mam z nim nic wspólnego. Jeśli chodzi o jego treść, to nie mam z nią nic wspólnego, a już z pewnością na pokładzie depresji nie jestem, jeśli to masz na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DarkZizi: > No cóż wtopa

@DarkZizi: Nic się nie stało. Zmieściłem ten wpis, ponieważ - w światowym Dniu Depresji - przypadkiem natrafiłem na cytowany komentarz jakiegoś rosyjskiego wykopka i pomyślałem sobie, jak paskudną rzeczą jest depresja i związane z nią poczucie bezwartościowości. U Rosjan może taki stan być dodatkowo wzmocniony przez ostatnie, solidarne sankcje, skierowane przeciwko nim przez część cywilizowanego świata.
Trzymka, pozdrawiam