Wpis z mikrobloga

rozdawała ulotki ze zmasakrowanymi płodami Ukrainkom, które wysiadały z pociągu, z hasłem „Największym zagrożeniem dla pokoju jest aborcja. Jeśli matce wolno zabić własne dziecko, cóż powstrzyma ciebie lub mnie abyśmy się nawzajem nie pozabijali?”. Niezależnie od poglądów, to dawanie czegoś takiego osobie przeżywającą traumę jest wyjątkowo podłe.


@shiverr: Godek zrobiła akcję jako ODPOWIEDŹ na akcję lewicy, która namawiała uciekające przed śmiercią Ukrainki, do zrobienia skrobanki.
Dziwnym trafem o akcji lewicy, ten
@milymirek: z tego co mi wiadomo, to lewica przygotowała informację, że w PL aborcja jest zabroniona (w przeciwieństwie do tego jak wygląda w Ukrainie) i opcje są takie, takie i śmakie. Mam dosyć ambiwalentny stosunek, ale biorę pod uwagę że wśród uchodźców była osoba która u siebie chciała się poddać tego typu zabiegowi, a teraz w Polsce nie da rady, dobrze byłoby poinformować ją o tym.

Można dyskutować czy postępowanie lewicy
natomiast pomoc uchodźcom to nie jest festiwal #!$%@? z konkursem która strona jest bardziej #!$%@?


@shiverr: No niby nie, ale dla mediów i rzekomo prawicowego Stanowskiego wygrywa Godkowa a o wicemistrzu nawet nie wspominają.
To jest to o czym mówię.

dobrze byłoby poinformować ją o tym.


@shiverr: Lewica zachęca do nielegalnej aborcji, z pomocą swoich socjopatycznych organizacji.