Wpis z mikrobloga

"No elo, nie nagrywalem, nic sie nie dzialo, macie tu ujecie plazy, zameczku i czarnego piachu co nic z tego w Polsce nigdy nie zobaczycie, dla mnie nic sie nie dzialo wiec nie pokaze widokow, jade na autostrade (#!$%@? mnie ze cieknie plyn), o cholera zaczymuje sie bo alert w aucie, dolewam, zgaslo wiec #!$%@? jedziemy dalej, oo check coolant (pewnie mowi auto ze cool widok, jadymy dalej), oo trzeci alert na czerwono wiec olewam parking z lewej i jade, na postoju w 2h cala woda wyleciala ale #!$%@? odpalam i jedziemy dalej, uszczelniacz nie zastopowal ale jedziemy dalej, o jednak mniej pocieklo, maczek, parking na noc, jutub, dobra ranek jedziemy, o cholera znowu cieknie, lejemy i jedziemy dalej, macie 7 sekund plazy, oo znowu woda uciekla, dobra jade do domu, paczcie jak mi auto sika, lece do domu tym nietrzymajacym plynu trupem"

No ja #!$%@?, nie dosc ze ucieka z tych Wloch jak szczur, to jeszcze ciagle marudzi majac dookola piekne miejsca z gigantycznym potencjalem, i w dodatku IQ mu jeszcze polecialo.

Chyba zle mu dobrali leki, i pisze to z troska.

Jesli ten pas przedni da sie odkrecic to rece opadaja, zdjalby i widzialby dokladnie skad leci, tyle czasu zeszlo na przymusowe zatrzymanie ze moglby spokojnie dzien poswiecic na badania...
#odyn
  • 10
@DryfWiatrowZachodnich: nie ma wywalone, bo to źródło utrzymania. Po prostu zgadzają się wyświetlenia z tego co nagrywa więc ma to w dupie i nie będzie się produkował. Jak kanał cienko piszczał to potrafił się wysilić i dociągnąć wyzwanie szukania na plaży, potem już poszło więc można #!$%@? maniane
@BladyDG: w takim razie czemu zachowuje sie tak jakby go to po prostu meczylo i byl we Wloszech za kare?
Moze to stres zwiazany z tym ze auto sie sypie ktorego nie umie nazwac?

rzuć mi namiary gdzie ta jego kamienica jest i ten Hubertus to podjadę, daleko nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BladyDG: Hubetusa latwo na google znalezc, a kamienica - szczerze nie pamietam,
@DryfWiatrowZachodnich: pisałem już pod innym postem, że ja to mam wrażenie, że te Włochy to są tylko dlatego żeby nie siedzieć zimą w Polsce przy minusowych temperaturach i nie dostać większej depresji. On był #!$%@? napalony na Włochy i to do takiego stopnia, że debil przejechał dwa kraje zanim dostał wyniki testu covidowego. Po tym jak musiał wracać do Katowic to mu się po prostu ode chciało, a że nie potrafi