Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy ukraincy by tak polakom pomagali w odwrotnej sytuacji, śpiewali pioseneczki o polsce i zbierali kase. Lub niemcy dla jakiegoś sąsiada. Spoko, że pomagamy ale polska ma mentalność przegrywów XDD


@azek: Dużo bardziej ciekawe co by zrobili Niemcy niż Ukraina.
@azek: Ale to my mówimy o rządzie czy o normalnych ludziach? Chęć niesienia pomocy nie ma narodowości, i nie wiem o co to spinanie dupska. Rząd gówno zrobił i dalej gówno robi, a my po prostu chcemy pomóc Ukraińcom, bo oni tam walczą za własną niepodległość jak i naszą; wykrwawiają rosję na własnym terenie. Ale rozumiem, że to my jesteśmy tymi debilami, a jak Niemcy przyjęli pokłady zacnych inżynierów i sami
@JohnyPapalState: Istnieje coś takiego jak moralność i zasady jakimi kierujemy się w życiu. Niektórzy gonią za mamoną, chcą tylko swojego dobrostanu i nie ma w tym nic złego. Po prostu są też inne wzorce, inne wartości. Mam świadomość że konflikt spowoduje że mi spadnie standard życia, że z materialnego punktu widzenia to się nie opłaca ale i tak chcę pomóc bo taką naukę wyniosłem ze swojego życia. Nawet pomimo tego, że