Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam ochotę się zabić mimo że przecież powinienem, w swojej sytuacji, cieszyć się życiem?

Dlaczego mimo całego życia ciśnienia na perfekcjonizm teraz stwierdzam że całe moje życie było byle jakie i najgorsze z możliwych?

Dlaczego nie odczuwam sensu życia, dlaczego żalę się Oskarkom na wypoku którzy nigdy mnie nie zrozumieją?

Tak sobie teraz patrzę na swoje życie i dociera do mnie jak bardzo jest ono bezsensowne (,)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
smutny_login - Dlaczego mam ochotę się zabić mimo że przecież powinienem, w swojej sy...

źródło: comment_1647873702UZclS8LxmAx9G7X0E2c2yd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
mimo że przecież powinienem, w swojej sytuacji, cieszyć się życiem?

może nie powinieneś? Widocznie czegoś Ci brakuje czego potrzebujesz.

Dlaczego mimo całego życia ciśnienia na perfekcjonizm teraz stwierdzam że całe moje życie było byle jakie i najgorsze z możliwych?


bo perfekcjonizm nie prowadzi do niczego dobrego zazwyczaj. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że prowadzi do zamiany swojego życia w perfekcyjne piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego nie odczuwam sensu życia

bo
  • Odpowiedz
@10129: takie pary na tinderze że max jedno zdanie napiszę i potem para magicznie sama się usuwa

Dla kobiet nie mam żadnej wartości, pies więcej dla kobiety znaczy niż ja.

A temu stwierdziłem że reszta tagu to Oskarki - bo to akurat prawda. Maestrzy słowa pisanego, oczytani i inteligentni, nie ma możliwości żeby ich obecność na tagu była podyktowana czymś innym niż tylko "pośmianie się z przegrywów".

Zapisałem się newslettery wszystkich
  • Odpowiedz
takie pary na tinderze że max jedno zdanie napiszę i potem para magicznie sama się usuwa

Peszek. ktoś inny może nie mieć wcale

Dla kobiet nie mam żadnej wartości, pies więcej dla kobiety znaczy niż ja.

możliwe, ale one dla Ciebie też jej nie mają. ile razy dodawałeś wpisy nazywając wszystkie kobiety #!$%@?? sporo.

dla mnie mój pies też jest ważniejszy od większości ludzi, i bym go ratował z ognia najpierw a
  • Odpowiedz