Wpis z mikrobloga

Nie polecam strony portfelbitcoin.pl. Wpłaciłem tam 3 złote, z ciekawości (bo była to pierwsza-lepsza strona na której mogłem kupić bitcoin o takiej małej walucie) i podczas rejestracji trzeba było podać potwierdzenie swojego miejsca zamieszkania. Pokazałem rachunek (prosili o to) na którym byli moi rodzice, i nasz adres (mieszkam z nimi). Mnie na nim nie było. Wcześniej zdjęcie dowodu, z nazwą strony, datą i kartką, i zdjęcia samego dowodu. Teraz próbuje się tam zalogować, i mi wyświetla "user not active" i nie mam dostępu do konta. A wpłacić sobie ten hajs mogłem, nawet nie posiadając konta. Ni #!$%@?, się nie znam na bitcoin, ale chciałem zobaczyć z czym to się je, i założyć sobie pierwszy portfel. Scam w #!$%@?.
#bitcoin #kryptowaluty #gielda
  • 13
@ludzik: ja nigdy nie używałem revoluta do kupowania kryptowalut, dlatego nie mam z tym doświadczenia.
Gdzieś czytałem, że być można z revoluta wypłacić na portfel, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Faktycznie revolut ma stosunkowo wysokie fee.
Jeżeli planujesz pobawić się jakimiś małymi kwotami, to może faktycznie nie warto wychodzić poza revoluta. Jednak jeżeli myślisz o jakimś poważniejszym inwestowaniu to chyba warto pomyśleć o platformie która się lepiej do tego