Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Uwielbiam te napinki "kibiców" drużyn z drugiego końca kontynentu co to max jeden raz na meczu byli i to jeszcze na takim bilecie kupionym razem z wycieczka z biura podróży xD zaraz mi zarzucicie, że Ekstraklasy się nie da oglądać, a liga Hiszpańska to najlepsza na świecie. Ale ja w jeden sezon jestem na większej ilości meczów swojej drużyny niż Wy będziecie na meczu "swojej" (xD) przez 3 pokolenia. #mecz #ekstraklasa #laliga
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeWa: jak oglądam film z Sandra Bullock to nie pisze w jego trakcie na fejsbuku, że o tak Sandra zajebiste aktorka i #!$%@? Julie Roberts ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pwone: bo to nie są fanatycy piłki nożnej tylko fanatycy marek i pieniędzy

bo każdy łeb może sobie wybrać jakąś topową drużynę i utożsamiać się z jej sukcesami siedząc w piwnicy xD

i ten powtarzany argument że nasza liga jest taka gówniana - jakoś nikt nie kibicuje Levante czy Watfordowi które też grają w topowych ligach

piłka to jest patriotyzm i romantyzm. fajnie, można mieć zagraniczną drużynę z którą się sympatyzuje
@re_plenish: @mentari: czyli rozumiem, że jak wasza drużyna gdzieś tam z zagranicznej ligi zacznie grać piach to z automatu przestajecie jej kibicować? No, bo przecież nie macie zamiaru oglądać słabej gry i kopania się po czołach ( ͡° ͜ʖ ͡°)