Wpis z mikrobloga

Czemu miała służyć ta konfa przedłużającą się w nieskończoność. A to temu, żeby taka presję wywrzeć na Ferraarim, żeby zgodzil się na walkę. Żeby przed kamerami pod wpływem presji powiedział, że zawalczy. Mission completed udało się, cyrk na kółkach, badania, lekarze, rzut moneta, budki telefoniczne. Ja jebe jakbym chciał żeby Ferrari lache na nich położył. Ja wierzę w te kontuzje ale nawet jakby #!$%@? zmyślił ją to zachowanie całej federacji, Wardegi, Boxdela, Polaka, ich wszystkich tak #!$%@?, że już wolę oglądać Malika na High xD zero szacunku do swojego zawodnika, tylko żeby się ppv sprzedało. Dla mnie sprawa prosta kontuzja = walka przełożona. Trudno.
#famemma
  • 4
@Bekabeka82: jak to w ogóle #!$%@? jest, że chłop ma kontuzję a drugi gość mówi. Kontuzja? Walczysz z kontuzją albo #!$%@? ja już z Tobą nie walczę. Taka federacja a nie ma takiej ewentualności w kontrakcie?
@ZebraKz: a no taka, że karta walk mierna.. poza walka Ferrari Polak, słabo moim zdaniem. Dla tych łbów liczą się tylko zyski z ppv. Na bank Wardęga i cała reszta dostali "rozkaz" i poszli z nastawieniem żeby zmusić Ferrariego by się zgodził publicznie..