Wpis z mikrobloga

dzisiaj pierwszy raz spróbowałem mdma. w sumie totalnie nie tego się spodziewałem. po pierwszej kresce znacznie pogorszył mi się humor, ale teraz jestem po trzeciej i jest nieco lepiej
nwm czy c-----y towar czy to takie ma być. brałem w formie wciągania sproszkowanego kryształu jak to ma jakieś znaczenie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tical94: nie będzie mnie po tym żołądek bolał? po jakim czasie wchodzi faza? jaką ilość kryształu na raz do kieliszka proponujesz dla początkującego?
  • Odpowiedz
@rysownik: nwm. ten kryształ miał pomarańczowy kolor, był bardzo twardy, pachniał kwiatami. gościu od którego to kupowałem za 70zł/g twierdzi, że to mdma, ale ja się nie znam
  • Odpowiedz
  • 0
@Mystoo: o śp. Jerzy z Florydy, miej ich w opiece!
dlatego mdma sprzedawane jest w postaci tabletek bo tak należy je spożywać a nie sniffowac kryształy, ale kto co lubi. A jak 3 razy dorzucales i nie jesteś pewien czy czułeś to co powinieneś czuć to to było gowno a nie mdma, i nie ma nawet co się rozwodzić nad tym jakie są tego powody. Po 150mg dobrej emeczki na
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ja po czystym mdma w formie kryształu miałem największa b---ę w życiu, nie mam porównania bo mdma raz jadłem ale efekt był od 1 kreski.

@czysta: czasem już nos krwawi i boli a w dziąsła może ktoś nie lubi bo gorzkie czy coś. Bombkę połykasz, chusteczka się zaraz rozpuszcza i towar wchodzi
  • Odpowiedz