Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żałuję, że poszedłem do technikum informatycznego. Nie wie, co mną kierowało. Lubię komputery, ale tylko na tyle, że umiem coś więcej, niż gry. To "coś więcej" to niestety tylko instalacja systemu, skonfigurowanie jakichś pierdółek i tyle. Niby mogę się pocieszać, że nie to jest główną przyczyną moich nieszczęść, bo przecież wielu normików też poszło tam tylko po to, ale oni sobie poradzili, bo są normikami. Czyli jeśli umiecie tylko postawić system, nie macie zajawki na programowanie, to odpuście. A jeśli już, to lepiej liceum mat-inf, potem studia, programowanie itp.
#edukacja #informatyka #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62344f50552591b168d9aed4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
Też nie miałem zajawki na programowanie przez całe technikum wszystkie przedmioty związane z programowaniem w technikum mnie strasznie irytowały W technikum jest duża szansa, że słabo uczą i wymagają żeby od buta oddawać zadania. Jak masz problemy np. z rzeczami typu html, css, php to wal śmiało na pw bo to jedyne co wyniosłem z techbazy :D.
  • Odpowiedz