Wpis z mikrobloga

Mam straszny problem z psychiką/głową przez co kompletnie nie potrafię i nie umiem stworzyć absolutnie żadnej relacji a jednocześnie mnie to wyniszcza prowadząc do narkotyków...

Generalnie mając 24 lata w tym roku prawie 25 czuję się po prostu #!$%@? stary, co najśmieszniejsze nie pod względem fizycznym ale psychicznym. Czuję że jeśli w tym wieku po prostu się nie ogarnę, nie zacznę czegoś stwarzać to już później nie mam szans. Mając 30 lat szukanie " dziewczyny" i zakładanie z nią rodziny to po prostu #!$%@? za późny czas, czuję że dla mnie wtedy będzie game over. Generalnie większość moich znajomych w moim wieku dalej się bawi/ imprezuję a ja czuję samotność. Wiem że jeśli w tym wieku już kogoś nie poznam, to nie będę miał już kiedy czegoś stworzyć... Aby myśleć o zakładaniu jakiejkolwiek rodziny z dziewczyną to muszę z nią być przynajmniej dobrych kilka lat, mam teraz ostatnie dzwonki do tego i no...Mając już potem 28 lat szukanie dziewczyny by założyć coś poważnego to już stanowczo za późny wiek..

Najśmieszniejsze że mam stabilną pracę + mam mieszkanie które spłacam od lat z myślą że założe w nim kiedyś coś + naruchałem się w życiu czego miałem naruchać a teraz po prostu brak mi jakiejkolwiek stabilizacji... Tu nawet nie chodzi o sex bo naruchałem się wystarczająco różnych dziewczyn w życiu po prostu chciałbym już zacząć prowadzić dorosłe życie a czuje się jak dziecko które jedynie co robi to praca+ dom+ siłownia + imprezy ze znajomymi. Najbardziej boje się że zostaniesz w wieku 30 lat w takim trybie życia i już z tego nie wyjdziesz... każdy mój związek kończy się tak że daje sobie ultra mocno wejść na głowę bo mega mi zależy bo wyobrażam sobie już dorosłe życie z tą osobą przez co to się #!$%@?...

#zwiazki #przegryw #zalesie #depresja #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 7
Mając 30 lat szukanie " dziewczyny" i zakładanie z nią rodziny to po prostu #!$%@? za późny czas


@comamtuwpisac: Wykopki i ich fatalistyczne wnioski z życia. Wielu mężczyzn poniżej 30 roku życia jest niedojrzała. O jakim zakładaniu rodziny zatem mówisz?