Wpis z mikrobloga

Mirki, #!$%@?łem... Kupiłem wczoraj od gościa z OLX projektor. Wbiłam do mieszkania, zapach fajek z daleka, ale idę bo przejechałem 100 km więc na 2 minuty się poświecę. Wchodzę, odpalam, sprawdzam czy działa - wszystko ok. W drodze powrotnej muszę ściągnąć bluzę, bo nie mogę ze smrodu fajek wytrzymać. Gdy wchodziłem do jego chaty nie wydawało się, że wali aż tak. Stężenie dymu musiało tam być przeogromne. W każdym razie - mam projektor - sprawny, działający, ale #!$%@? z niego jak z popielniczki. Nawet wloty powietrza są żółte od dymu - czego wcześniej nawet nie zauważyłem.
Macie pomysł jak pozbyć się tego zapachu oraz żółci z plastiku? Worek na śmieci z kawą, karton z ozonatorem w środku? Jakieś mleczko czyszczące które usunie żółtawy nalot, ale nie porysuje połyskującego białego plastiku?

#gorzkiezale #rtv #projektor #pytanie #pytaniedoeksperta #olx i trochę #januszebiznesu ale widziałem co brałem (a raczej co czułem)
  • 10
@chomik3: dawno temu kupilem fiata CC po palaczu, ło #!$%@? po deszczu caplil zawsze caly srodek. Ci ludzie sa jebnieci, co musza miec w plucach. Ozno na niektore plastiki zle wplywa, moze wpisz do googla nie wiem jakiego typu projektor ale moze ma jakeis elementy wrazliwe na ozon. Tak dla sw spokoju.
@marsjanin2012: na razie zostawiłem go w pudełku, pół minuty na początek dałem, jutro zobaczę efekty i czy są jakieś wizualne szkody.
Tak sobie myślę, że moje ciuchy po dwóch minutach waliły tak, że musiałem to prać bo nie dałbym w tym rady chodzić, to jak jego ciuchy muszą walić...
A Tobie ile w aucie waliło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chomik3: ojoj to bylo dawno temu, podsufitka i wszystko w aucie lepiej wchlania te smoly, to auto poszlo na handel bo dzialalo jak g..o. Silnik 700 z malucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ojciec mial wtedy auto niemieckie $ cyl125KM takze byla przepasc i nie moglem z tym cieniasem. Ale smrod gdy bylo wilgotno wychodzil. Jak ktos wstawia duzo choinek do auta znaczy wiedz ze cos sie dzieje