Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dzisiejszy Cage.
1:0 dla Nitra, może nawet 3:0 rozgromił chłopa nie ma tu za bardzo dyskusji.
Mam jednak kilka przemyśleń:
- boxdil trochę za bardzo wchodził w dupe nitrowi i wzajemnie
- unbox nie ma psychy na takie słowne starcia, trochę rozumiem jego dzisiejsze zachowanie, Nitro jest weteranem takich potyczek, mało kto miałby z nim szanse w takich słownych przepychankach.
- nie zgadzam się z tym, ze jak Unbox wygra w ringu to nic nie zyska, daleko nie szukając Fitlovers po swojej walce odbił się od dna i zebrał same pozytywne komentarze, mało kto pamięta jak było przed walka.
- brakowało mi telefonu do majewskiego, palucha lub kogoś kto mógłby poddymić do nitra, nie rozumiem dlaczego to się nie wydarzyło… przecież jest tylu chętnych influ chcących go wyjaśnić

Generalnie jestem team unbox bo po prostu chce zobaczyć jak ktoś obija głowę nitrowi :)
Pozdro
#famemma
  • 14
@Ktoss: No chłopak nie powiedział nic ciekawego, nie zgnoił Nitra, nie zrobił nic. Widać ze to chłopak, który nie musiał nigdy się tak konfrontować to po co mu były takie umiejętności. Dostał pewnie kontrakt na 500k PLN albo i więcej i po wszystkim chociaż będzie wycierał łzy banknotami.
Generalnie chodzi mi o to, ze może jest „#!$%@?” ale nigdy nie musiał być „kozakiem” tak ja to widzę.

Generalnie stawiam siebie w
@ShandzT: Po pierwsze raczej więcej niż 200k nie dostanie. Dali go bo nie mogli znaleźć przeciwnika dla Nitra (miał wymagania takie żeby był to przeciwnik mało doświadczony i o podobnych gabarytach). Koleś coś tam się cisnął na wardege na jakiejś konferencji więc myśleli że trochę poddymi. Pozatym prowadził jakieś wywiady z youtuberami więc też myśleli że jako tako piłeczkę będzie odbijał ale poraz kolejny nudny Main event się szykuje a unboxall
@Ktoss: ale hajs dostanie, nawet jesli 200k to i od sponsorów cos zbierze. Poza tym co gosc ma stracić ? przecież on tylko dymów nie robi, na HL co druga walka taka jest. Minimajk dokładnie tak samo postępował tylko miał przeciwnika który nie był nitrem i nie miał tak gadane
@ShandzT: No hajs zarobi tylko mi chodzi że typ dostaje szansę żeby poraz drugi mieć swoje 5minut w internecie i w ogole nawet nie stara się ich wykorzystać. A to że zarobi to spoko ale mógł dużo więcej z tego wyciągnąć