Wpis z mikrobloga

Mam dom taki średnich standardów w którym nikt nie mieszka i pani z Caritasu zapytała mnie czy pozwolilbyk zamieszkać tam kilku rodzinom. Co myślicie o tym pomyśle? Przygotować jakąś umowę? Jak się zabezpieczyć przez zamieszkaniem tam tych rodzin na stałe?
#wojna #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Show nie podpowiem na temat umowy ale radze uwazac. Coraz więcej opinii o tym jak odklejeni sa ukraincy przyjezdzajacy teraz do polski. Znajomej z pracy tesciowej wprowadzila sie rodzina na pietro. Naciskali na wlasciciela żeby na czas ich pobytu sie wyprowadzil. Wyj**al wiec bydlo.

U wujka z kolei mialy byc dwie rodziny. Przyjechala jedna i nie podobaly im sie warunki (naprawde ladny dom). Pojechali dalej do niemiec a druga nawet nie
  • Odpowiedz
Myślę że te osoby z Caritasu są jakoś sprawdzone, pani mówiła że aktualnie w dwóch pokojach mieszka 8 osób więc może nie będą mieć wygórowanych standardów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Show: no ale o by nie pisać to może być prawda ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet u mnie w pracbazie są bardziej europejscy Ukraińcy oraz tacy jakby z dzikiego kraju co kradną zbierane dary, złodzieje, pijący, śmierdzące niemyjące się brudasy, roszczeniowcy... ej czekaj to zupełnie jak Polacy, tacy też się znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NerwWzrokowy: Żadna umowa nie rozwiąże problemu jak nie będą się chcieli wynieść. Poczytaj jak działa państwo polskie pod tym względem, jeżeli nie maja gdzie pójść to ty nawet nie będziesz mógł wejść do swojego domu.
  • Odpowiedz
@NerwWzrokowy: Jak nie będą płacić to ciebie obciąża. Poczytaj sobie w necie o niechcianych lokatorach. Prawo jest takie, ze jak wejdziesz do swojego domu to popełnisz przestępstwo za nękanie.
  • Odpowiedz