Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie chciałem powiedzieć, że mój problem jest być może banalny i "nastolatkowy", ale sam sobie poradzić z tym nie mogę więc piszę tu o pomoc.
Wraz z moją narzeczoną mamy przyjaciółkę, Agnieszkę. Jest to przyjaciółka którą poznałem zanim zacząłem się spotykać z moją narzeczoną i wydaje mi się, że my się bardziej trzymamy niż dziewczyny ze sobą. Czasami, gdy komuś nie pasuje, to spotykamy się we dwóch, albo dziewczyny we dwie. Nie mamy przed sobą tematów tabu i wiem, że mogę z nią pogadać o wszystkim. Ostatnio przez przypadek na imprezie trafiły do mnie screeny rozmów, w których Agnieszka strasznie jedzie mi dupę. Byliśmy wtedy w malutkim konflikcie i wygadała się jakieś koleżance co o mnie myśli. Zjechała mnie jak psa. Ja nieświadomy tamtych rozmów po czasie, gdy konflikt ustał dalej się z nią przyjaźniłem.
Chciałem tylko się doradzić czy dobrym pomysłem w tej sytuacji jest postawienie jej przed informacją, że widziałem te rozmowy?
Napewno chciałbym, żeby mi to wyjaśniła, być może ja coś źle interpretuje, ale tam naprawdę zjechała mnie jak jakiegoś wroga...
Z drugiej strony to są rozmowy z przed kilku miesięcy, nie wiem czy warto rozdrapywać starego kotleta. Ciężko mi teraz zachowywać się, jakby nic się nie stało. I codziennie myśle czy takich rozmów na mój temat było więcej.
Szkoda mi troche kończyć tą przyjaźń, bo wydawało mi, że zawsze była dla mnie pomocna i w ogień za mną skoczy, ale teraz nie wiem już co o tym myśleć.
Być może to głupie, że pytam się losowej osoby w internecie, ale tak mi łatwiej, niż pogadać z kimś w realu :D
#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62331a0c1babbb3176f1f3cd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3