Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sz-n: Znaczy się jest jakaś różnica niż normalnie? Bo jeśli ktoś mi powie że PKP jeździ o czasie normalnie to jestem w stanie dana osobę nazwać idiota
@sz-n: cała tajemnica tkwi w tym że w Bydgoszczy bazę urządzeń sterowania ruchem stanowi sprzęt z 1956 roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tzn oczywiście są tu nowoczesne elementy ale wszystko jest tylko dostawiane do tradycyjnych sprawdzonych rozwiązań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luk1N: różnica jest taka, że normalnie pociągi spóźniają się po kilkanaście minut, i to głównie regio czy tlk. Dzisiaj główne połączenia IC mają po 3-4h opóźnienia, sporo połączeń w ogóle spadło z rowerka, a wszystko to na najnowocześniejszych trasach. Paradoksalnie, stare trasy albo trasy o niższych kategoriach działają jak zwykle, czyli kilka, kilkanaście minut opóźnienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@starypijany123: szczerze, to unikam jak tylko mogę, ale czasami odwożę/odbieram kogoś na/z dworzec i widzę co pokazują tablice, zaciekawie to nie wygląda
Mam traumę od czasu jazdy z Łodzi do Wawy w 3,5h (i to nie był skład zatrzymujący się na każdej stacji po drodze)