Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie jeszcze nie tak dawno co der onet I nasze neuropki pisały o SG i naszym wojsku?
Te komentarze na temat naszych dzielnych wojskowych broniących granicy przed putinowskimi zbirami, albo płacz I rozpacz, bo dziecko broń zobaczyło!!!! Tu som dzieci- wy bandyci!!!!!!!

#konfederacja #4konserwy #neuropa #ukraina #wojna #putin #bekazlewactwa
c.....t - Pamiętajcie jeszcze nie tak dawno co der onet I nasze neuropki pisały o SG ...

źródło: comment_1647510676VNSSYujuppegliFjGAH7Sq.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xaliemorph: @PrzeKomentator: zapraszam na jakiekolwiek lotnisko typu Heathrow,LAX czy nawet Okęcie. Chodzą z nabita bronią automatyczna,ja tam czuje się bezpiecznie a nie dyskomfort. No ale nie jestem #!$%@?,która myśli że człowiek z bronią to psychol a sama broń strzela sobie kiedy chce. W ogóle rozkminiacie temat z poziomu logiki 10latka.
  • Odpowiedz
@mondrymiszcz: To jest inna sytuacja, gdzie jest ich stała obecność a nie zwykły spożywczak gdzie ni stąd ni z owąd ładuje się 15 gdy ich tam nigdy nie było. By mieć poparcie w społeczeństwie trzeba je oswajać z sytuacją.
  • Odpowiedz
  • 4
@PrzeKomentator zwrócić uwagę, że nie każdy ma sprany mózg lewacką propagandą i nie dla każdego broń to narzędzie do zabijania, ale do obrony. W cywilizowanych krajach dzięki ubogacaniu kulturowym tak obrazek na lotniskach albo przed świętami jest na porządku dziennym ()

@xaliemorph jesteś taki delikatny, że chyba nie wychodzisz z domu. Właśnie żołnierze mają służyć społeczeństwu i dlatego noszą broń, a specjalne panikowanie
  • Odpowiedz
@crest: A wy się zabetonowaliście w swoim spojrzeniu świata i nie potraficie szerzej spojrzeć ()

Skoro to wprowadza niepokój w społeczeństwie to trzeba ich przyzwyczaić. Obronność to też socjologia i taki Włodymyr Zełenski to doskonale rozumie.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator weź lepiej nie jedz do jakichs większych miast za granicą jeśli tak bardzo przeraża cię widok długiej broni xD
Czasem nawet policjanci po mieście z taką śmigają.
To zupełnie normalne.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator "weź pod uwagę fakt, że nie każdy ma konfedarackie zapędy i widok broni nie powoduje u niego podniecenia, a poczucie dyskomfortu. Broń to bądź narzędzie do zabijania, które powinno znajdować się na polu walk,i ewentualnie na strzelnicy."

Policjantom też zabronisz noszenia broni przy sobie bo to "narzędzie do zabijania". Może niech wszyscy w jednej bazie trzymają broń żeby łatwiej ją było zniszczyń i rozbroić naraz kilkaset osób bo czujesz dyskomfort.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@crest: ja bym chciał żeby moja córa zobaczyła naszych żołnierzy. Opowiedziałbym jej że oni sa przyjaciółmi i bronią małe dziewczynki przed złymi ludźmi.
  • Odpowiedz
  • 0
@xaliemorph wywołuje to niepokój tylko u lewaków oraz osób, które bardzo rzadko wychodzą z piwnicy. A więc zdrowa część społeczeństwa może dalej żyć spokojnie.

@Diplo Bardzo fajne podejście ()
  • Odpowiedz
@crest: Przecież tu nie chodzi o to jakie Ja czy Ty mamy zdanie bo wszyscy to mają w dupie. Tylko o zasady oddziaływania ze społeczeństwem by mieć jego poparcie.
()
  • Odpowiedz
@crest: Aż musiałem odnaleźć pełny fragment.

Budowlaniec, który mieszka w Michałowie: — Jest obawa, bo człowiek nie widział nigdy tylu tych czołgów, żołnierzy z bronią. Dla przykładu: jesteś w Biedronce, wchodzi 15 żołnierzy z długą bronią. Widziałem faceta w sklepie, który zaczął się rzucać do nich: co wy odp**********, ludzie z dziećmi tu są, a wy z bronią wchodzicie?! Nie daj Boże ktoś wam ją wyrwie i co będzie?! —
  • Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi ale wchodzenie z bronią długą do sklepu spożywczego nie jest najmądrzejszą rzeczą


@xaliemorph: Dlaczego?

Tym bardziej jak jest możliwość bezpiecznego (rozładowanie etc) przekazania broni zaufanym funkcjonariuszom w oddalonym miejscu, na czas aprowizacji w sklepie spożywczym. Bezpodstawna eskalacja nikomu nie
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Byłeś kiedyś w sklepie?

Wszystko zależy od sytuacji. Nie wiem jak ta jedna konkretnie wyglądała ale wiem jak wygląda bieda obok jak jest więcej ludzi. I nikt by raczej nie chciał mimo wszystko ludzi ocierających się o broń innych.
  • Odpowiedz
To poproszę nagle wjazd 15 osób z większymi plecakami. Nawet obsługa by dziwnie spojrzała.


@xaliemorph: No cóż na wycieczkach szkolnych zdarzało się to dość regularnie, wpadaliśmy, robiliśmy zakupy i wychodziliśmy, było trochę zamieszania ale nic strasznego.
  • Odpowiedz