Wpis z mikrobloga

Po rozstaniu z moją eks jej najlepsza przyjaciółka mnie ciągle szmaci i próbuje zrozumieć to zachowanie ¯\_(ツ)_/¯
Generalnie jej najlepsza BFF trochę za bardzo wbiła się w nasz były związek i przez to też się rozsypało. Od naszego rozstania minęły 2 tygodnie i ...

1.Od tego czasu dostałem już wyzwiska od jej najlepszej przyjaciółki na priv.
2.Gdy odszedłem z grup na których umawialiśmy się na imprezy jej najlepsza BFF zaczęła mnie wyzywać przy moich znajomych a eks dawała na to reakcje "haha"
3.Dziś dostałem od jej przyjaciółki reakcje HAHAHA... pod zdjęciem . Zaznaczam że nigdy tej przyjaciółce nic złego nie zrobiłem wręcz przeciwnie xD

I tak teraz to próbuje zinterpretować na dwa sposoby. Z jednej mega się płaszczyłem przed moją eks po rozstaniu żeby to naprawić, przyszedłem z kwiatami pod pracę by przeprosić no i.. jest szansa że mają po prostu ze mnie beke a z drugiej... Na cholere one to ciągną taką agresją od 2 tygodni? Zaczyna to wyglądać wręcz tak absurdalnie że powoli mam wrażenie że one chcą mnie po prostu sprowokować żebym zareagował agresją, eks żałuję tego rozstania i przed sobą chcę sobie udowodnić jakim to #!$%@? nie byłem. Paradoksalnie widzę 2 opcje w tej sytuacji a każda oznacza że dobrze że się rozstaliśmy

#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #borderline
  • 13
  • Odpowiedz
@kosmita: Ale zabrzmi to #!$%@? głupio bo może mam inny charakter... ale nie wierzę że jak masz coś w dupie to jesteś w stanie tak długo drążyć jakąś kłótnie xD. Może dlatego że jestem typowym facetem który od razu wyrzyga co ma na sercu a potem przychodzi mu stan zobojętnienia... No nie wyobrażam sobie żebym miał na kogoś #!$%@? i dalej bym go w jakiś sposób podpuszczał
  • Odpowiedz
może mam inny charakter


@comamtuwpisac: jajniki to nie charakter.

jestem typowym facetem który od razu wyrzyga co ma na sercu


@comamtuwpisac: błąd. Więcej spokoju da Ci stoicyzm.

No nie wyobrażam sobie żebym miał na kogoś #!$%@? i dalej bym go w jakiś sposób podpuszcza


@comamtuwpisac: bo nie jesteś kobietą. Stadne szczucie faceta to ich ulubiona rozrywka.
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: aż im się znudzi. Są ludzie którzy nie mają swojego życia i będą #!$%@?ć się komuś tak długo aż znajdą ciekawszy temat.
Ćwicz niereaktywność. "Miej #!$%@? a będzie Ci dane"...
  • Odpowiedz