Wpis z mikrobloga

Ciekawostka przyrodnicza - na OLX od niedawna pojawia się sporo fajnych ram od Rose i Canyon. Obserwuję kategorię od pół roku i dawno czegoś takiego nie było. Trochę zacząłem drążyć temat, bo niektóre są serio fajne, a kilka mi sprzątnęli sprzed nosa. Pogadałem z jednym ze sprzedawców i mówił, że kupili tego paczkę z serwisu ze szwagrem, czyszczą, sortują, łączą części wg modeli, robią zdjęcia i sprzedają.

I teraz the best of - z tego co widzę to najszybciej znikają te tańsze i mało uszkodzone, więc na wiosnę będzie wysyp graveli bez papierów... w sumie to już jeden Backroad z połamanym tylnym trójkątem wisi do kupienia, iks de

Aż sobie sam z ciekawości zamówiłem Rose Backroad opisanego jak "bdb", jutro ma przyjść.

#gravel #szosa
ujdzie - Ciekawostka przyrodnicza - na OLX od niedawna pojawia się sporo fajnych ram ...

źródło: comment_16474553937AidBDJDwBGBDRiQRo4Oin.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pluszak_sruszak: powiedzmy. Czekam na przesyłkę. Moooże się uda jeszcze jakieś kupić na miejscu, bo mamy wtykę mieszkającą koło HQ, ale też nie mogę jej fatygować za bardzo.

Opcja alternatywna - mogę go wymodelować i ktoś zacisk ogarnie na cnc.
  • Odpowiedz
Siema Panowie, również interesuje mnie temat ram Rose. Mam Backroad Al i zastanawiam się czy jak zdobędę ramę karbonową to zrobię przekładkę 1:1? Oczywiście zacisk szytycy jest inny... Na Olx są co jakiś czas wrzutki ram - dzisiaj wpadła jakaś za grosze, ktoś się chyba poddał przy kompletowaniu...
  • Odpowiedz