Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sumistrz5: Ja tam nie narzekam, byłem w paru związkach ale teraz mi najlepiej. Ultra chadem nie jestem, potężnego majątku też nie mam. Dla mnie póki co p0lki przegrywają. Ale może po prostu trafiłem na odpowiednią osobe ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: bardzo dużo wśród nich materialistek, roszczeniowych, glupich i oczekujących, że mężczyzna będzie utrzyrzymywać ją i ewentualne dzieci. Same z siebie niektóre też myślą o zarabianiu, ale nie jest to powszechne. Niewiele nauczyło się mówić po polsku bez wymowy zdradzającej wschodnie pochodzenie i bez ciągłych błędów. Chętne do bliższych znajomości, ale i do rządzenia w zwiazku. Partnerski układ to dla wielu z nich niezrozumiala sprawa. Odradzam.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: Prawda jest taka, że teraz większość z tych Ukrainek zapewne będzie szukać teraz #betabankomat jak najlepszego żeby za wszelką cenę polepszyć swoje warunki życiowe a #przegryw cieszą się jak głupi do sera i upatrując swojej życiowej szansy na zobaczenie damskich pośladków bez spodni. Biorąc pod uwagę mentalność dużej części osób z Ukrainy są raczej materialistkami bo ogólnie jak mówi wiele nawet polskojęzycznych youtuberów z tego kraju tam jest zastaw się
  • Odpowiedz
prawda jest taka że spermiarze NIE NAUCZA SIE UKRAINSKIEGO...więc nie dogadają się...;)


@nudziarz123:
A po co mają się uczyć Ukraińskiego? Języki Słowiańskie mają to do siebie, że jeżeli obie strony tego chcą i się postarają to dogadają się bez problemu. Może chwilę zająć przyzwyczajenie się do akcentu, ale zazwyczaj po dwóch godzinach można ze sobą rozmawiać całkiem swobodnie.
Jak coś to mieszkając w Czechach rozmawiałem z Czechami, Rosjanami, Bułgarami i Białorusinami,
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: Od 2 lat jestem z dziewczyną z Ukrainy. Dużo młodsza od moich wcześniejszych dziewczyn z polski, weselsza, zaradniejsza, chce małżeństwa i dzieci. Gotuje, sprząta, o sprawach łóżkowych się nie wypowiem bo nie wypada. Trochę bardziej zadbana niż nasze rodaczki. Żyłem w nieświadomości, że można inaczej. Robi prezenty na moje święta, generalnie trzeba poszukać i trochę się wysilić ale to niebo a ziemia.

W pożyciu bardziej emocjonalna i kobieca. Dopinguje mnie
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: to jest pierwszy rzut uciekinierów, najpierw na bank będą szukać najlepszego wyjścia najgobatszych najprzystojniejszych mężczyzn później zejdą z standardów bo ich nie będzie. Nawet jak w miarę sytuacja wróci na ukrainie można się spodziewać że połowa jak nie więcej zostanie tutaj czyli liczę że jak już ponad 2 miliony jest w polsce do maja z 6 milionów ich będzie z czego 3 miliony zostanie tutaj, tak w polsce jest więcej
  • Odpowiedz