Wpis z mikrobloga

dla polaka robaka wyrobnika kolchozowego nie jest przeznaczone szczescie
dla niego jest przeznaczone zgnicie w smrodzie i brudzie, urodzenie sie w biedzie i w biedzie zdechniecie
nie zaznając nawet smaku zycia takiego jakim byc powinno, bo on nie zna zycia, zna jedynie #!$%@?ą wegetacje
#przegryw #pracbaza #produkcja #magazyn #niewolnictwo #kolchoz #obozpracy #wegetacja
  • 6
dla polaka robaka wyrobnika kolchozowego


@Tooca_rev: Pisałem już to wczoraj ale gdybym zarabiał 4k na rękę to ułożyłbym sobie życie na nowo ¯\_(ツ)_/¯ a tak w przyszłości pozostaje sznur ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kafau: 2 umowa po 2 miesiącach 2900 na rękę -> 400 zł więcej bo startowałem praktycznie od minimalnej stawki 2500. +/- z 2 sobotami po parę godzin bezstresowej pracy 3200 wyjdzie.
Z dużych plusów - bezstresowa praca, zajebisty zespół i szefostwo no i blisko do pracy.
@Kafau: W sumie dobre pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Powiem tak ja osobiście mam trochę zakrzywiony obraz "świata" w sensie takim że jak zarabiam np. 3k a nie 4 albo 5 to jestem śmieciem i bezwartościową osobą(Tak prawdę mówiąc to duży % społeczeństwa zarabia 3-3500)
Dlaczego?.
Zostałem wychowany pod kloszem, parę porażek życiowych(mniejszych i większych), introwertyzm, depresja(już jest ok), nerwica(też jest w miarę ok) + do tego
@PapaSar: o widzisz byczku, ja tak samo deprecha i nerwica głównie. I właśnie po roku nerwicy poszedłem do pracy na magazyn. A mam studia zrobione na polibudzie więc też mi trochę głupio. Ale musimy się jakoś trzymać