Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do #bialystok i #rowery jaki byście polecili serwis żeby zrobić przegląd roweru (gravel Kross esker 6). Co roku robię w różnych firmach tzw ogólny/roczny i zastanawiam się czy warto zostać w jednej konkretnej.

Dodatkowo może macie pomysł czy da się rozwiązać problem trenażera z kasetą 11-34 a koła w rowerze z nową kasetą 11-28. Myślałem żeby wziąć nowy łańcuch i w obu dać spinki. Pozostanie tylko kwestia regulacji przerzutki w przypadku przesiadki na trenażer z koła. Inaczej nie da się tego obejść bez kupowania takiej samej kasety.
  • 9
@Rydzyk102: Pan Rowerek na Ogrodowej.
Chłop jest złoty człowiek, zrobi co trzeba solidnie i nie za miliony monet. Jak coś będzie do wymiany to da znać, a jak coś da się poprawić samą regulacją/czyszczeniem/smarowaniem, to nie będzie namawiał na żadne dodatkowe inwestycje.
Terminy też spoko - kumpel wczoraj dwa rowery zawiózł, to dziś już miał do odbioru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poopiesh: w sprincie kilka razy oddawałem ale na kołątaja i teraz trochę trzeba czekać. A słyszałem coś o bike space coś takiego cenowo nie jest źle z tego co patrzyłem ale nie znam twgo
@Rydzyk102: ja dzis zaszedlem na sienkiewicza, gosc mowi termin miesiac, na kollataja 2 tygodnie bo maja wiecej serwisantow ale powiedzial ze wezmie w pol godziny mi szybciutko ogarnie rower bo widzi ze nie wymaga wymiany czesci tylko glownie regulacji i wzial za to 70zl takze jeszcze raz polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)