Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem z podwójnym podbródkiem. Może trochę z powodu tłuszczyku w tym miejscu, choć ogólnie nadwagi nie mam (jakoś 74kg/178 cm). Zauważyłem, że jak język leży swobodnie buzi to efekt ten jest spotęgowany. Staram się wykonywać tzw. mewing, choć nie ukrywam, że po pół godzinie boli język. Jednak nadal mam wrażenie, że ta szczęka i ten podbródek nie wyglądają fajnie. W dodatku mam wrażenie jakbym miał stale opuchnięte węzły chłonne (choć czuje się dobrze, nie sądze, bym cały czas miał jakiś stan zapalny - no może poza przytkanym nosem, ale w tej sprawie zbieram się do laryngologa). Czy robił ktoś ćwiczenia na szczękę, które przynoszą efekty? Co możecie powiedzieć o mewingu? Wiem, że decydującą rolę odgrywają geny, jednak staram się robić wszystko co możliwe na płaszczyźnie pozagenowej, żeby szczęka wyglądała choć minimalnie aktrakcyjnie.

#mewing #wychodzimyzprzegrywu #szczeka #lookmaxing #mirkokosy #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6230517f2cbeb23e331942dd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Lipoliza iniekcyjna podbródka, ok 120 zł za zabieg, 2-3 razy wystarczą bo otyłości nie masz.#!$%@? ze wytrenujesz mięśnie, jak nad nimi jest tłuszcz. Ja jestem 2 tyg po pierwszym zabiegu i choć opuchlizna przez tydzień lekka była to zaczyna już się podbródek zmniejszać. Celem jest eliminacja tłuszczu z tej partii i będzie lux