Wpis z mikrobloga

@ovation: Wymień na ładną obudowę i nie słuchaj shitu o i7. i5 są najsensowniejsze do grania, jeżeli nie masz nieskończonego budżetu.
  • Odpowiedz
coś polecasz jeśli chodzi o obudowę? Wybierałem względem opinii o łatwości czyszczenia.


@ovation: Sorki, to tylko gównoopinia. Ja muszę mieć czarną i bez świecidełek. Co do sprzętu, w co grasz? Od tego zależy, jak ten sprzęt zoptymalizować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zoru głównie gry blizzarda, ale mam zamiar ograć wreszcie cyberpunk, rdr2, monster hunter, hitman3, forza. Głównie po to kupuje nowego pc XD
  • Odpowiedz
głównie gry blizzarda, ale mam zamiar ograć wreszcie cyberpunk, rdr2, monster hunter, hitman3, forza. Głównie po to kupuje nowego pc XD


@ovation: Czyli raczej akcja/RPG i grafika jest ważna. Jak nie grasz w gierki typu Anno, Total War, generalnie strategie z wielkim światem, to ten RAM pewnie ujdzie, ale i tak bym przemyślał 32GB. Jak nie zapomnę, to jutro podrzucę coś więcej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zoru dziękuję, dobrałem właśnie płytę gdzie zostaną mi wolne 2 lsoty I jak najszybciej będę chciał zwiększyć do 32giga
  • Odpowiedz
  • 1
@ovation: poszedłbym już w 32GB ewentualnie później dołożył. Może trochę bym pomodził przy chłodzeniu. Do tych gierek w zupełności wystarczy.
  • Odpowiedz
Hej, do jutra mam czas na zmiany, ktoś coś poradzi? #pcmasterrace


@ovation: w cenie samego procesra masz 4 lata abonamentu na GeForce Now które pozwoli ci grać w najnowsze tytuły na max detalach z Ray Tracing
Nie wiem jaki sens dzisiaj ma kupowanie PC przy tych chorych cenach podzespołów.
  • Odpowiedz
@ovation nie możesz wstrzymać się z grafiką? Co raz częściej pojawiają się fajne promki, jakby chociaż wczorajsza wciąż aktualna na asusa 3060 BEZ ti za 1k mniej.
  • Odpowiedz