Wpis z mikrobloga

@Andr3v: @bananem: To jest tak, że wyraźnie wystający ten fragment, gdzie są tam gwinty jest na moje innego materiału i jest w głąb, a wokół to zwykła blacha, bo troszkę dalej są baterie i myślę, że to pełni jakąś funkcję osłony cyz czegoś takiego.

@panzmarszrutkiwbiszkeku: No właśnie mam wrażenie, że jak spróbuję to przewiercić to i tak nic to nie da, bo będzie jeszcze gorzej, większy luz i na
@Andr3v: Odkręciłem je, ale nie dałem rady tego podważyć. Przypuszczam, że pod spodem może być też jakieś okablowanie pod tym, bo niżej jest zasilanie bateriami.

Jutro mam w planach udać się w Krakowie do jakiegoś specjalisty. Ale dziś obdzwoniłem kilku i niektórzy wcale się nie podejmą tego. Wpisując ślusarz to wyskakuje naprawa zamków. Może wiesz jak szukać odpowiedniego gościa do takiej roboty?
@Andr3v: W tym gdzie jest 3/8 cala zastanawiam się czy by można ogarnąć redukcję, która jest na całą długość tej głębokości, bo tam z 4 ząbki na samym dole nie są chyba zmielone. A na necie widzę tylko takie króciutkie redukcje z 3/8 na 1/4.

Szukałem części zamiennych, ale to jest tak na prawdę jeden cały nierozbieralny praktycznie sprzęt.

@QtasPan: Dzięki!