Wpis z mikrobloga

@Fanatyk_Wedkarstwa: Podasz jakieś przykłady gdzie netflix dopuściłby się takich wykrzywień w filmach historycznych lub dokumentalnych? Tylko proszę nie wrzucaj mi tu fantastyki, dramatów czy oper mydlanych xD Oczywiście że straszenie gejami to kremlowska propaganda i każdy kto to powiela jest kremlowskim pożyteczniakiem.
  • Odpowiedz
@Moisze: Oglądałeś coś kiedyś na netflixie? Nie mówię o dokumentach czy historycznych filmach bo tego nie oglądam na netflixie ale w większości filmów, które tam widziałem były jakieś wątki o gejach czy transach wciśnięte na siłę i nie wprowadzające nic do fabuły. Netflix w-------a na siłę do swoich produkcji czarnoskórych i lgbt i to jest fakt, nigdzie nie napisałem że zakłamuje historię czy coś. Film o wojnie na ukrainie nie
  • Odpowiedz
ale w większości filmów, które tam widziałem były jakieś wątki o gejach czy transach wciśnięte na siłę i nie wprowadzające nic do fabuły.

Jeśli przyjrzeć się natomiast danym o pojawianiu się przedstawicieli mniejszości seksualnych, łatwo obalić mit, że w każdej netfliksowej produkcji pojawia się obowiązkowa postać LGBTQ. Postaci queerowe w produkcjach platformy to 4 proc. bohaterów filmowych i 6 proc. bohaterów serialowych.

W popularnych filmach kinowych z 2018 roku 1,3 proc. stanowiły
  • Odpowiedz
Jesteś poprostu rasistom i robisz przywłaszczenie kulturowe


@Moisze: xD

jak ja ci współczuję, i każdemu kto musi z tobą przebywać na co dzień xD przeżarło ci łeb nieźle, jesteś taki sam jak skrajne prawaki i katole tylko p----------y w drugą stronę
  • Odpowiedz
@Moisze: Achilles był bohaterem greckiej mitologii więc można spokojnie założyć, że był biały. Każda zmiana koloru skóry z najbardziej prawdopodobnej jest po prostu celowa, nie możesz temu zaprzeczyć.
  • Odpowiedz