Wpis z mikrobloga

Chłopaku, masz agresywne łysienie w wieku 16 lat, stałeś się obiektem drwin rówieśników, dostałeś depresji i potrzebujesz pomocy?

Po prostu nie przejmuj się! Łysienie u kobiety to dopiero dramat, u faceta najważniejszy jest charakter. Popracuj nad pewnością siebie, bo widać, że ci jej brakuje. To w osobowości #!$%@? się kobieta, nie w tym co masz.

A jak nic nie pomoże, to ogol się na zero. Od razu staniesz się tak przystojny, że może nawet zostaniesz sławnym aktorem, jak Jason Statham!

---

Post z grupy na facebooku o trychologii, do której należę. Zdominowana jest oczywiście przez kobiety, które na łysienie androgenowe sprzedają szampony firmy Monat za 300zł (MLM) i ekologiczne jagody za 150zł

Czasem się zastanawiam, skąd w różowych odpala się ta automatyczna odpowiedź "nie przejmuj się, liczy się charakter". To z pewnością virtue signaling, ale tak okłamywać to może matka swojego syna, aby nie popełnił samobójstwa.

#zakola #lysienie #blackpill #bluepill
feegloo - Chłopaku, masz agresywne łysienie w wieku 16 lat, stałeś się obiektem drwin...

źródło: comment_1647193226YU0xgT61bly9juO1VG8Uyq.jpg

Pobierz
  • 24
@chlopak_z_blokow: ja mu doradziłem Ketokonazol i Pantostin (Alfatradiol). Wiadomo, że to nie fin, ale cośtam DHT zbije miejscowo bez ingerencji w DHT w okresie dojrzewania

Zresztą te szampony to w jego przypadku się nie pojawiły, tylko tak ogólnie jako remedium na wszystko
@benkenobi1111: no właśnie Palmy Sabałowej jako tabsów mu celowo nie doradziłem, bo zbija DHT w skalpie prawdopodobnie o 25%, a o wiele mocniej w gruczole krokowym

Niby palma sabałowa nie ma uboków (ale na reddit piszą, że jednak mogą być). Ogólnie mówi się, że nie powinno się obniżać systemowo DHT w okresie dojrzewania (do 18-19 roku życia). Więc tutaj "rozwiązaniem tymczasowym" jest albo właśnie Alfatradiol, albo topical dut (niezatwierdzony) lub RU
feegloo - @benkenobi1111: no właśnie Palmy Sabałowej jako tabsów mu celowo nie doradz...

źródło: comment_1647198906VVmX8RSt0csPTg5W1HldPk.jpg

Pobierz
@feegloo pantostin z tego co czytałem to ma tak małe stężenie antyandrogenu że nie warto tego stosować. Z antyandrogenow ktore mają sens to RU, Fluridil, CB 03 01 lub aktualnie testowane w Chinach i USA KX-826.

Co do tego jak mu ta typiara odpisała to takiego normickiego bluepill posta dawno nie widziałem
@gezorrr: tak, wiem że Alfatradiol to bardziej dodatek

Nigdy nie widziałem o ile obniża DHT w skalpie, jest uważany za słaby inhibitor 5-alfa-reduktazy, za to bez absorpcji systemowej. Widziałem badania naukowe, że COŚ DAJE - może nie ma odrostu jak po finie, ale jest lekka stabilizacja. Zawsze to lepsze niż Palma Sabałowa we wcierce, na którą nie ma badań

RU, Fluridil, CB 03 01 lub aktualnie testowane w Chinach i USA
@feegloo
wiadomo przy wieku lat 16 to ogólnie ciężko o cokolwiek bo nie można brać blokerów DHT, a reszta antyandrogenów jest słabo przebadana lub nie dopuszczona oficjalnie do obrotu jako lek na łysienie jak RU.

Gdyby problemem nie była kasa to stosowałbym na miejscu takiego młodego gościa topical minoxidil + topical antyandrogen np Fluridil + mikronakłówanie ale to już nie tania zabawa niestety.
@Kreek: taa, zobacz ile lajków zebrała typiara

Mnie najbardziej #!$%@? to, że na grupach "wsparcia" na facebooku różowe mogą sobie na legalu płakać, że im wypadają włosy i wszyscy otaczają je opieką i pomocą, bo przecież u kobiety wygląd się liczy.

Gdyby mogły robić przeszczepy, to by pewnie sprzedały pół majątku.

A jak chłop o coś tam zapyta, to dostaje takiego bluepilla albo jedną odpowiedź "użyj wyszukiwarki, nie umiesz czytać?"
@LajfIsBjutiful: szkoda mi gościa, ale on sam pokazuje przebłyski blackpilla - jego odpowiedź

Napisałem mu typowe porady, lekarz, łagodne blokery DHT itp.

Te grupy to siedlisko zła, kobiety zamiast coś doradzić to chcą tylko coś sprzedać. Teraz każda mianuje się "trychologiem" po 2-dniowym kursie online i sprzedaje magiczne szampony :/
feegloo - @LajfIsBjutiful: szkoda mi gościa, ale on sam pokazuje przebłyski blackpill...

źródło: comment_1647208837m7eqxDhB1C9VDynn6HXDIp.jpg

Pobierz
@feegloo: Ja wyłysiałem podobnie jak ten chłopak koło 16/17 roku życia i szczerze nie zazdroszczę tych paru lat jesli faktycznie wyłysieje, teraz mam 24 i gdybym wiedział ze tak się moje życie potoczy jak się potoczyło to bym się golił na łyso nawet jako 15 latek i miał #!$%@? w te włosy, najgorsze konsekwencje z takim wyłysieniem szybkim to bycie obiektem drwin wśród grupy rówieśniczej i zablokowanie relacji damsko męskich na