Wpis z mikrobloga

W sumie ten Organista dziwny, już narobił sobie srogo w papiery występując w #patostreamy i parodiując cringowo żółwia z galipados. O ile widz szkolnej zrozumie kontekst, tak w przyszłosci może mieć problemy np w pracy. Jak kiedyś powiedziałem znajomym, że oglądam szkolną to pojechali po mnie w stylu "a co sprawia ci to radość, że śmiejesz się z niepełnosprawnych?" zaraz znajomi dali porównania do rasizmu, nazizmu, Hitlera i mordowania niepełnosprawnych. Na nic zdały się tłumaczenia o absurdzie. Ja na miejscu organistego, jak i tak nasrane w papierach, to bym tam zamieszkał. Trochę tabletek na uspokojenie na wypadek Knurzych furii, i lajt za lajtem trzaskany. Jakieś kilkanaście k miesięcznie by można zarobić. Po paru latach Bemben pewnie by przepisał domek i zmienił miejsce zamieszkania. Potem sprzedać to w #!$%@?, zapuścić zarost i zmienić nazwisko, by ludzie na ulicy/pracodawcy nie poznawali byłego lokatora patostreamera.
#kononowicz #patostreamy
  • 6
i porównania do rasizmu, nazizmu, Hitlera i mordowania niepełnosprawnych. Na nic zdały się tłumaczenia o absurdzie. Ja na miejscu organistego, jak i tak nasrane w papierach, to bym tam zamieszkał. Trochę tabletek na uspokojenie na wypadek Knurzych furii, i lajt za lajtem trzaskany. Jakieś kilkanaście k miesięcznie by można zarobić. Po paru latach Bemben pewnie by przepisał domek i zmienił miejsce zamieszkania. Potem sprzedać to w #!$%@?, zapuścić zarost i zmienić nazwisko,