Wpis z mikrobloga

@mgns: widocznie w Europie zachodniej ludzie maja tyle lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Choć akurat to clarks, marka którą podałeś przoduje w butach dla starych ludzi.
No akurat, to taki sam gównolit, jak w podanych propozycjach przez Ciebie.
@mgns: no dobra, mi chodzi o pierwsze przykłady, które podałeś. Nie wiem czego oczekujesz od butów za 350pln. Z resztą chciałem, żebyś mi pokazał jakieś ciekawe obuwie, chodziło mi o fason, a nie koniecznie marki.
@jariosalieri: Jak chcesz fason to poszukaj sobie na Aliexpress, takie coś jak ze zdjęcia nie jest warte 350-400zł a te Clarksy i Massimo są dosyć wytrzymałe. Mam trzewiki Clarks za 420 zł kupione i od dwóch i pół roku są jak nowe, tylko lekko zarysowane, łatwo się je pastuje i nic się nie rozkleja.
@mgns: a Ty masz, znasz tylko jeden fason butów klasycznych i myślisz, że jesteś największym elegantem na wsi, bo znasz marki berwick i loake. A potem spuszczasz się na forach klasycznych butów, a teraz robisz to na wykopie. Nie jest warte, bo Ci się nie podoba?
a Ty masz, znasz tylko jeden fason butów klasycznych i myślisz, że jesteś największym elegantem na wsi, bo znasz marki berwick i loake. A potem spuszczas


@jariosalieri: Nie jest warte, bo nie wytrzyma dłużej niż trzy miesiące intensywnego noszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak srasz pieniędzmi to możesz sobie wymieniać takie co chwilę za kolejne 400 zł jak się rozkleją
@jariosalieri: No, ale są wykonane z bardzo dobrej skóry i są szyte ramowo jak klasyczne buty, czyli z 5-8 lat wytrzymają. Widzisz, nawet dla ludzi z twoim gustem można znaleźć dobre buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mgns: Zazwyczaj kupuje buty za 200-300 pln i na jakość nie narzekam. Tak dużo chodzę i pierwsza się poddaje podeszwa, więc nawet jakby to była ręcznie szyta skóra we włoszech w małej manufakturze z napletka gatunku zagrożonego wyginięciem to mnie to jakoś szczególnie nie podnieca.
@jariosalieri: No tak, a to można załatwić kupując buty z szytą podeszwą. Szyta podeszwa Dainite, jeśli nie jesteś komandosem i nie ćwiczysz w błocie na poligonie po 15h dziennie wyrzyma spokojnie bez wymiany kilka lat.