Wpis z mikrobloga

@lukasz_cichon1: Przelanie *do banku* jest ok. Ale poblokują ci konta jeśli spróbujesz to potem wydać. I to poblokują wszystko łącznie z niepowiązanymi rachunkami, kartami itd. Jeśli chcesz to zrobic to załóż osobne konto w innym banku.
@mimp: binance mam nadzieję że jest tą normalną ( ͡° ͜ʖ ͡°) z takiej też korzystam. Jeśli chodzi o wypłatę to myślałem nad tym by i tak założyć osobne konto do tego typu przelewów. Nadal się tylko zastanawiam w jakim banku.
@lukasz_cichon1:

Teraz pytanie, czy są banki które właśnie nie będą robić problemów jeśli chodzi o takie przelewy.


Wszystkie będą - spodziewaj się pytań o pochodzenie tych funduszy. Miałem blokadę dokładnie z takej przyczyny, bank chciał ode mnie oświadczenie skąd pochodzą te pieniądze, dopiero potem mi odblokowali
@Amebcio: trochę chore bo to us czy prokuraturę powinno interesować jak już skąd mam kasę. A jeżeli wypłacam na swoje konto bankowe to raczej nie jestem na tyle głupi żeby wpłacać kasę z lewych przekrętów. Poza tym przelewam kasę, za rok się rozliczam z us, dostają swoje 19% i tyle.
@lukasz_cichon1: Zrobiłem kilkadziesiąt wypłat po 1-2k złotych w 5 różnych bankach P2P i w żadnym z nich nie miałem problemu. Ale za to, jak raz chciałem kupić krypto za 1.5k złotych to insta ban xD

Przelew z takich kont na inne też nie było problemu, z reguły banki nie blokują konta bankowych jeśli przelewasz między swoje konta .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odysjestem: Najgłupsza rada, jak słup później wyjaśni jeżeli pójdzie instant blokada od banku? AML i dziękuję do widzenia proszę się tłumaczyć panie bezdomny słupie xD